Dostawa artykułów spożywczych do Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Poznaniu z podziałem na 8 części od 01.01.2026 do 30.06.2026
OKRĘGOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W POZNANIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00610430
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00610430/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-18 15:34
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-36a20872-58e9-4b19-89da-48c8959d99d7
- Identyfikator
- 7821427269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty mleczarskieWarzywa, owoce i orzechyWarzywa świeże lub mrożoneJajaProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneRóżne produkty spożywczePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieRyby mrożone
Wykonawcy
6 przyznanych
ULTRAFOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKonin, PL · lot 0
19 078,62 PLNALLFOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W KOSZALINIEKOSZALIN, PL · lot 2
8496,08 PLNMARIUSZ PACHURAChocicza, PL · lot 3
5748,75 PLNULTRAFOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKonin, PL · lot 4
33 982,62 PLN'ABER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL · lot 5
19 977,09 PLNALLFOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W KOSZALINIEKOSZALIN, PL · lot 7
4203,36 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00610430 z dnia 2025-12-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów spożywczych do Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Poznaniu z podziałem na 8 części od 01.01.2026 do 30.06.2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OKRĘGOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W POZNANIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000324197
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wagrowska 9
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-369
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@poznan.oow.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zppoznan.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-36a20872-58e9-4b19-89da-48c8959d99d71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
OOW
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa artykułów spożywczych do Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Poznaniu z podziałem na 8 części od 01.01.2026 do 30.06.20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36a20872-58e9-4b19-89da-48c8959d99d7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00610430
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00523053
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OOW/TP/02/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
cześć 1- mleko i przetwory mleczneDostawa mleka i produktów mleczarskich odbywać się będzie w zależności od bieżących potrzeb zamawiającego 1 raz w tygodniu w godzinach od 07.00 do 12.00
Ilości produktów określone w formularzach asortymentowo-cenowych dla
poszczególnych części są szacunkowe i mogą ulec zmniejszeniu, zwiększeniu,
bądź rezygnacji z niektórych produktów. Służyć one będą wyłącznie do porównania
ofert oraz wybrania oferty najkorzystniejszej, tzn. że nie stanowią ostatecznego
rozmiaru zamówienia, które uzależnione jest od liczby żywionych osób w stołówce
ośrodka i planowanych jadłospisów. Zamawiający zobowiązuje się do
zrealizowania przedmiotu umowy w wysokości nie mniejszej niż 50% wartości brutto
umowy. W wyniku czego Wykonawca nie ma podstaw do zgłaszania roszczeń
finansowych lub prawnych z tytułu niezrealizowanych pełnych dostaw albo podstawy
do odmowy realizacji dostaw.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie
4.5.5.) Wartość części: 24500 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
cześć 2 – warzywa i owoceDostawa warzyw i owoców odbywać się będzie w zależności od bieżących potrzeb zamawiającego 1 raz w tygodniu w godzinach ustalonych z dostawcą
. Ilości produktów określone w formularzach asortymentowo-cenowych dla
poszczególnych części są szacunkowe i mogą ulec zmniejszeniu, zwiększeniu,
bądź rezygnacji z niektórych produktów. Służyć one będą wyłącznie do porównania
ofert oraz wybrania oferty najkorzystniejszej, tzn. że nie stanowią ostatecznego
rozmiaru zamówienia, które uzależnione jest od liczby żywionych osób w stołówce
ośrodka i planowanych jadłospisów. Zamawiający zobowiązuje się do
zrealizowania przedmiotu umowy w wysokości nie mniejszej niż 50% wartości brutto
umowy. W wyniku czego Wykonawca nie ma podstaw do zgłaszania roszczeń
finansowych lub prawnych z tytułu niezrealizowanych pełnych dostaw albo podstawy
do odmowy realizacji dostaw.
4.5.3.) Główny kod CPV: 03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy
4.5.5.) Wartość części: 19500 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
cześć 3 – mrożonkiDostawa mrożonek odbywać się będzie w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego. 1 raz na dwa tygodnie w godzinach od 07.00 do 12.00.
Ilości produktów określone w formularzach asortymentowo-cenowych dla
poszczególnych części są szacunkowe i mogą ulec zmniejszeniu, zwiększeniu,
bądź rezygnacji z niektórych produktów. Służyć one będą wyłącznie do porównania
ofert oraz wybrania oferty najkorzystniejszej, tzn. że nie stanowią ostatecznego
rozmiaru zamówienia, które uzależnione jest od liczby żywionych osób w stołówce
ośrodka i planowanych jadłospisów. Zamawiający zobowiązuje się do
zrealizowania przedmiotu umowy w wysokości nie mniejszej niż 50% wartości brutto
umowy. W wyniku czego Wykonawca nie ma podstaw do zgłaszania roszczeń
finansowych lub prawnych z tytułu niezrealizowanych pełnych dostaw albo podstawy
do odmowy realizacji dostaw.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15331100-8 - Warzywa świeże lub mrożone
4.5.5.) Wartość części: 8600 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
cześć 4- jajaDostawa jaj odbywać się będzie w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego 1 raz na 2 tygodnie w godzinach od 07.00 do 12.00.
Ilości produktów określone w formularzach asortymentowo-cenowych dla
poszczególnych części są szacunkowe i mogą ulec zmniejszeniu, zwiększeniu,
bądź rezygnacji z niektórych produktów. Służyć one będą wyłącznie do porównania
ofert oraz wybrania oferty najkorzystniejszej, tzn. że nie stanowią ostatecznego
rozmiaru zamówienia, które uzależnione jest od liczby żywionych osób w stołówce
ośrodka i planowanych jadłospisów. Zamawiający zobowiązuje się do
zrealizowania przedmiotu umowy w wysokości nie mniejszej niż 50% wartości brutto
umowy. W wyniku czego Wykonawca nie ma podstaw do zgłaszania roszczeń
finansowych lub prawnych z tytułu niezrealizowanych pełnych dostaw albo podstawy
do odmowy realizacji dostaw
4.5.3.) Główny kod CPV: 03142500-3 - Jaja
4.5.5.) Wartość części: 7700 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
cześć 5- mięso, drób, wędlinyDostawa mięsa i przetworów mięsnych odbywać się będzie w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego 1 raz w tygodniu w godzinach od 07.00 do 12.00.
Ilości produktów określone w formularzach asortymentowo-cenowych dla
poszczególnych części są szacunkowe i mogą ulec zmniejszeniu, zwiększeniu,
bądź rezygnacji z niektórych produktów. Służyć one będą wyłącznie do porównania
ofert oraz wybrania oferty najkorzystniejszej, tzn. że nie stanowią ostatecznego
rozmiaru zamówienia, które uzależnione jest od liczby żywionych osób w stołówce
ośrodka i planowanych jadłospisów. Zamawiający zobowiązuje się do
zrealizowania przedmiotu umowy w wysokości nie mniejszej niż 50% wartości brutto
umowy. W wyniku czego Wykonawca nie ma podstaw do zgłaszania roszczeń
finansowych lub prawnych z tytułu niezrealizowanych pełnych dostaw albo podstawy
do odmowy realizacji dostaw.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
4.5.5.) Wartość części: 33700 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
cześć 6- różne artykuły spożywczeDostawa artykułów spożywczych odbywać się będzie w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego 1 raz na 2 tygodnie w godzinach od 07.00 do 12.00.
Ilości produktów określone w formularzach asortymentowo-cenowych dla
poszczególnych części są szacunkowe i mogą ulec zmniejszeniu, zwiększeniu,
bądź rezygnacji z niektórych produktów. Służyć one będą wyłącznie do porównania
ofert oraz wybrania oferty najkorzystniejszej, tzn. że nie stanowią ostatecznego
rozmiaru zamówienia, które uzależnione jest od liczby żywionych osób w stołówce
ośrodka i planowanych jadłospisów. Zamawiający zobowiązuje się do
zrealizowania przedmiotu umowy w wysokości nie mniejszej niż 50% wartości brutto
umowy. W wyniku czego Wykonawca nie ma podstaw do zgłaszania roszczeń
finansowych lub prawnych z tytułu niezrealizowanych pełnych dostaw albo podstawy
do odmowy realizacji dostaw
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.5.) Wartość części: 26000 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
cześć 7- pieczywo i artykuły cukierniczeDostawa pieczywa odbywać się będzie codziennie do godziny 7.00. Pozostałe produkty typu bułki, bułka tarta, torty będą zamawiane w zależności od potrzeb za uprzednim powiadomieniem telefonicznym
Ilości produktów określone w formularzach asortymentowo-cenowych dla
poszczególnych części są szacunkowe i mogą ulec zmniejszeniu, zwiększeniu,
bądź rezygnacji z niektórych produktów. Służyć one będą wyłącznie do porównania
ofert oraz wybrania oferty najkorzystniejszej, tzn. że nie stanowią ostatecznego
rozmiaru zamówienia, które uzależnione jest od liczby żywionych osób w stołówce
ośrodka i planowanych jadłospisów. Zamawiający zobowiązuje się do
zrealizowania przedmiotu umowy w wysokości nie mniejszej niż 50% wartości brutto
umowy. W wyniku czego Wykonawca nie ma podstaw do zgłaszania roszczeń
finansowych lub prawnych z tytułu niezrealizowanych pełnych dostaw albo podstawy
do odmowy realizacji dostaw.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
4.5.5.) Wartość części: 25000 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część 8 – ryby mrożone i przetwory rybneDostawa ryb odbywać się będzie w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego 1 raz na 2 tygodnie w godzinach od 07.00 do 12.00.
Ilości produktów określone w formularzach asortymentowo-cenowych dla
poszczególnych części są szacunkowe i mogą ulec zmniejszeniu, zwiększeniu,
bądź rezygnacji z niektórych produktów. Służyć one będą wyłącznie do porównania
ofert oraz wybrania oferty najkorzystniejszej, tzn. że nie stanowią ostatecznego
rozmiaru zamówienia, które uzależnione jest od liczby żywionych osób w stołówce
ośrodka i planowanych jadłospisów. Zamawiający zobowiązuje się do
zrealizowania przedmiotu umowy w wysokości nie mniejszej niż 50% wartości brutto
umowy. W wyniku czego Wykonawca nie ma podstaw do zgłaszania roszczeń
finansowych lub prawnych z tytułu niezrealizowanych pełnych dostaw albo podstawy
do odmowy realizacji dostaw.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15221000-3 - Ryby mrożone
4.5.5.) Wartość części: 5000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19078,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28462,55 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19078,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ultrafood sp z o.o sp.k
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652997956
7.3.3) Ulica: Spółdzielców 9b
7.3.4) Miejscowość: Konin
7.3.5) Kod pocztowy: 65-510
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19078,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-01-01 do 2026-06-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8496,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11049,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8496,08 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Allfood sp z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6692519016
7.3.3) Ulica: BoWiD 9k
7.3.4) Miejscowość: Koszalin
7.3.5) Kod pocztowy: 75-209
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8496,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-01-01 do 2026-06-30Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 2
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5748,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8201,55 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5748,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kruczyn Mariusz Pachura
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7861129822
7.3.3) Ulica: Kruczyn 9
7.3.4) Miejscowość: Chocicza
7.3.5) Kod pocztowy: 63-041
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5748,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-01-01 do 2026-06-30Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33982,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 38961,69 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33982,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ultrafood sp z o.o sp k
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652997956
7.3.3) Ulica: Spółdzielców 9b
7.3.4) Miejscowość: Konin
7.3.5) Kod pocztowy: 62-510
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33982,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-01-01 do 2026-06-30Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19977,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22939,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19977,09 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Aber sp z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7392935337
7.3.3) Ulica: Ogrodowa 58
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-876
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19977,09 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-01-01 do 2026-06-30Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4203,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9089,89 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4203,36 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Allfood sp z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6692519016
7.3.3) Ulica: BoWiD 9k
7.3.4) Miejscowość: Koszalin
7.3.5) Kod pocztowy: 75-209
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4203,36 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-01-01 do 2026-06-30| 2025-12-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |