Zakup, dostawa i montaż fabrycznie nowej ręcznej paczkowarki do wody pitnej

Miasto Zielonka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00610483
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00610483/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-18 15:59
Lokalizacja
Zielonka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-237f5518-6386-4c2d-b1fb-72c5323c48b2
Identyfikator
1251334816
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Maszyny do pakowania zbiorczego lub jednostkowego

Wykonawcy

1 przyznane

"HYDRO - PARTNER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLeszno, PL · lot 0
150 306 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00610483 z dnia 2025-12-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup, dostawa i montaż fabrycznie nowej ręcznej paczkowarki do wody pitnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Zielonka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269730

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Zielonka

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-220

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@zielonka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zielonka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zielonka.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup, dostawa i montaż fabrycznie nowej ręcznej paczkowarki do wody pitnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-237f5518-6386-4c2d-b1fb-72c5323c48b2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00610483

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00021972/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Zakup, dostawa i montaż fabrycznie nowej ręcznej paczkowarki do wody pitnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00546232

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIZ.271.1.39.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 193089,43 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenia i zamontowanie ręcznej paczkowarki do wody pitnej, zapewniającej paczkowanie wody wodociągowej na wypadek stanów kryzysowych (wojna, klęska żywiołowa), ale także w przypadku awarii sieci wodociągowych lub innych sytuacji awaryjnych. Paczkowarka zamontowana będzie na stacji uzdatniania wody i będzie zapewniać dystrybucję wody do ludzi w sytuacjach kryzysowych. Zgodnie
z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi na paczkowarkę będzie uzyskiwana pozytywna ocena higieniczna. W związku z powyższym na dzień składania ofert paczkowarka i folia powinna posiadać ważne atesty PZH potwierdzające możliwość pakowania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi. Paczkowarka wody nie może być produktem / rozwiązaniem prototypowym oraz musi pochodzić z produkcji seryjnej. Poprzez produkcję seryjną należy rozumieć powtarzalne sposób procesu jej wytwarzania, w którym paczkowarki powstają w określonych, powtarzalnych seriach (partiach produkcyjnych) i powinny się charakteryzować: • powtarzalnością – paczkowarki wody muszą być produkowane wielokrotnie,
w seriach określonej wielkości i być dostarczone na rzecz jednostek samorządu terytorialnego lub przedsiębiorstw wodociągowych, • posiadać opracowaną dokumentację techniczną (projektową, konstrukcyjną i wykonawczą), • standaryzacją – procesy, materiały i technologie powinny być ustalone i powtarzalne, • planowaniem – produkcja paczkowarek wody musi się odbywać według harmonogramu i zamówień. W ramach realizacji zadania należy: a) dostarczyć paczkowarkę wody w ilości 1 szt. spełniającej poniższe wymogi techniczne, b) podłączyć urządzenie do wykonanych przyłączy: woda, energia elektryczna zlokalizowanych w odległości nie większej niż 2 m od paczkowarki, c) dostarczyć worki na wodę o pojemności 5 l i w ilości 15 000 szt. z nadrukiem uniwersalnym, d) dostarczyć pojemniki transportowe przeznaczone dla zapakowanej wody w ilości 10 szt. e) uruchomić urządzenie, f) przeprowadzić szkolenie personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 1 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 42921300-1 - Maszyny do pakowania zbiorczego lub jednostkowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 150306,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 150306,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 150306,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDRO - PARTNER Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6972067331

7.3.3) Ulica: Gronowska 4 A

7.3.4) Miejscowość: Leszno

7.3.5) Kod pocztowy: 64-100

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150306,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-29
2025-12-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy