„Sukcesywna dostawa warzyw, owoców i ryb mrożonych 2026 roku dla oświatowych jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Leżajsk”

MIASTO LEŻAJSK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00610901
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00610901/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-19 08:20
Lokalizacja
Leżajsk, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d75a3d4b-0c45-4bee-926e-e47f05ed555d
Identyfikator
8161673010
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Warzywa mrożoneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "PRIMA" BĄK SPÓŁKA JAWNAMielec, PL · lot 0
116 541,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00610901 z dnia 2025-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Sukcesywna dostawa warzyw, owoców i ryb mrożonych 2026 roku dla oświatowych jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Leżajsk”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO LEŻAJSK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581703

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Leżajsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 17 24 27 333

1.5.8.) Numer faksu: 17 24 27 333

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@miastolezajsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.miastolezajsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d75a3d4b-0c45-4bee-926e-e47f05ed555d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Sukcesywna dostawa warzyw, owoców i ryb mrożonych 2026 roku dla oświatowych jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Leżajsk”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d75a3d4b-0c45-4bee-926e-e47f05ed555d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00610901

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00032608/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.8 Sukcesywna dostawa warzyw, owoców i ryb mrożonych 2026 roku dla oświatowych jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Leżajsk”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00552265

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IM.271.1.9.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 183028,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Sukcesywna dostawa warzyw, owoców i ryb mrożonych 2026 roku dla oświatowych jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Leżajsk”

2. 1) Miejscem dostawy będą następujące pomieszczenia obiektów usytuowanych w Leżajsku:
1) Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Leżajsku (ZSP-1)- do magazynów i kuchni w budynku szkoły przy ul. Grunwaldzkiej 1 oraz w budynku przedszkola przy ul. Mickiewicza 27,
2) Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Leżajsku (ZSP-2) - do magazynów i kuchni w budynku szkoły przy ul. Mickiewicza 51 oraz w budynku przedszkola i budynku dawnego gimnazjum przy ul. M. Curie Skłodowskiej 8,
3) Szkoła Podstawowa Nr 3 w Leżajsku (SP-3) - do magazynu i kuchni w budynku szkoły przy ul. 11 Listopada 8,
4) Przedszkole Miejskie Nr 3 PM-3 - do magazynu i kuchni w budynku przedszkola PM-3 przy ul. Braci Śniadeckich 8.

2) Zamawiający wymaga dostarczania towaru wolnego od wad. Wykonawca w przypadku zgłoszenia przez Zamawiającego, iż jakość i/lub ilość dostarczonych artykułów jest niezgodna ze złożonym zamówieniem (towar jest wadliwy) zobowiązany jest w czasie do 2. godzin od zgłoszenia przez Zamawiającego (pocztą elektroniczną lub telefonicznie lub osobiście na podstawie spisanego protokołu) do dostarczenia artykułu/ów właściwego/ych tj. wolnego/ych od wad.

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy warzyw, owoców i ryb mrożonych w ilości i o jakości wskazanej w załączniku nr 2 do SWZ – formularz cenowy
Przedmiot zamówienia realizowany będzie sukcesywnie, partiami – wg zapotrzebowania Zamawiającego 1 raz w tygodniu w piątki, w godzinach od 7.00 do 13.00.

Maksymalny termin realizacji dostaw sukcesywnych (każdej partii) – do 3 dni roboczych od złożenia zamówienia składanego pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Termin ten może ulec skróceniu zgodnie z oświadczeniem Wykonawcy złożonym w formularzu ofertowym (w ramach kryterium pozacenowego – termin realizacji dostawy od złożenia zamówienia).

Minimalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia wynosi 60%.

3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zamawiania mrożonych ryb w kilogramach, natomiast owoców i warzyw w opakowaniach nie większych niż określono w formularzu cenowym

4. Szczegółowy zakres zamówienia określa: wzór umowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ oraz formularz cenowy który stanowi załącznik nr 2 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 15331170-9 - Warzywa mrożone

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 116541,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 141079,52 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 116541,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Prima Bąk Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180983603

7.3.3) Ulica: Głowackiego 27

7.3.4) Miejscowość: Mielec

7.3.5) Kod pocztowy: 39-300

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 116541,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy