Zakup i dostawa cysterny na przyczepie do wody pitnej poj. min. 5000 litrów w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026

Gmina Kęty

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00610966
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00610966/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-19 08:34
Lokalizacja
Kęty, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-08c31ced-47be-49c9-9807-e7fa982c5bff
Identyfikator
5492202969
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

CysternyCysterny do transportu wody

Wykonawcy

1 przyznane

PILAR-TECH SPÓŁKA JAWNA T.KRZYSZTOFEK K.LORANCKraków, PL · lot 0
233 085 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00610966 z dnia 2025-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa cysterny na przyczepie do wody pitnej poj. min. 5000 litrów w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kęty

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181824

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 7

1.5.2.) Miejscowość: Kęty

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-650

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: +488447600

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kety.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugkety

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminakety.ezamawiajacy.pl/pn/gminakety/demand/241070/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa cysterny na przyczepie do wody pitnej poj. min. 5000 litrów w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08c31ced-47be-49c9-9807-e7fa982c5bff

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00610966

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043636/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Zakup i dostawa cysterny na przyczepie do wody pitnej poj. min. 5000 litrów w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00485458

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.39.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 174935 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup nowej, nieużywanej, kompletnej oraz wolnej od wad fizycznych (m.in. konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych, technicznych) cysterny na przyczepie do wody pitnej poj. min. 5000 litrów.
Zamawiający złożył wniosek o dofinansowanie przedmiotowego zadania w ramach w ramach krajowego „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025-2026" przyjętego uchwalą nr 72 Rady Ministrów z dnia 27 maja 2025 r. (M. P. z 2025 r. poz. 541), o systemie finansowania zadań w zakresie ochrony ludności i obrony cywilnej, wynikających z ustawy z dnia 5 grudnia 2024 r. o ochronie ludności i obronie cywilnej (Dz. U. z 2024 r. poz. 1907).
Zamawiający unieważni przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34133100-9 - Cysterny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34144212-7 - Cysterny do transportu wody

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233085,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 233085,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 233085,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PILAR-TECH Sp. J. T.KRZYSZTOFEK K.LORANC

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6760054358

7.3.3) Ulica: Powstańców 4

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-422

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 233085,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15
2025-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy