Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Miasta Ustka i jej jednostek organizacyjnych w 2026 r.
MIASTO USTKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00611026
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00611026/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-19 08:43
- Lokalizacja
- Ustka, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b31f7db2-8460-4320-826a-bee5bf6b40ab
- Identyfikator
- 8390023621
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00611026 z dnia 2025-12-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Miasta Ustka i jej jednostek organizacyjnych w 2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO USTKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979789
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Ustka
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-270
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@um.ustka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ustka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b31f7db2-8460-4320-826a-bee5bf6b40ab1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Miasta Ustka i jej jednostek organizacyjnych w 2026 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b31f7db2-8460-4320-826a-bee5bf6b40ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00611026
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00021083/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Energia elektryczna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00553585
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.14.2025.MTR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 631306,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Gminy Miasto Ustka i jej jednostek organizacyjnych w okresie od dnia 01 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r.
2. Jednostki na rzecz, których będą świadczone dostawy energii elektrycznej:
1) Urząd Miasta Ustka, ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3,
2) Żłobek Miejski w Ustce, ul. Marynarki Polskiej 83,
3) Miejskie Przedszkole Nr 1 w Ustce, ul. Piłsudskiego 2,
4) Miejskie Przedszkole Nr 2 w Ustce, ul. St. Żeromskiego 13,
5) Miejskie Przedszkole Nr 3 w Ustce, ul. Polna 12,
6) Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ustce, ul. Darłowska 18,
7) Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ustce, ul. Jagiellońska 1,
8) Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ustce, ul. Wróblewskiego 7,
9) Centrum Integracji Społecznej w Ustce, ul Wiejska 10,
10) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ustce, ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3,
11) Zarząd Infrastruktury Miejskiej w Ustce, ul. Dworcowa 1,
12) Biblioteka Miejska w Ustce, ul. Kopernika 22.
3. Całkowite szacunkowe zużycie energii elektrycznej [MWh] w okresie 01.01.2026 r. – 31.12.2026 r. wynosi 1 106,73 MWh.
4. Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych punktów poboru energii elektrycznej zostały przedstawione w zestawieniu zbiorczym, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy.
5. Dostawy energii elektrycznej będą realizowane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.).
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09310000-5 - Elektryczność
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 669749,33 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 936560,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 669749,33 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WISE ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015529329
7.3.3) Ulica: ul. Adama Naruszewicza 27 lokal 2
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-627
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 669749,33 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2025-12-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |