Dowóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej zamieszkałej w Kobiórze do wskazanych placówek oświatowych i z powrotem, we wszystkie dni nauki obowiązujące w roku kalendarzowym 2026

Gmina Kobiór

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00611170
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00611170/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-19 09:03
Lokalizacja
Kobiór, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-10ca8634-1077-428c-b70b-55f871afcf36
Identyfikator
6381791816
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

1 przyznane

BOGDAN TWORUSZKAKobiór, PL · lot 0
175 543,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00611170 z dnia 2025-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej zamieszkałej w Kobiórze do wskazanych placówek oświatowych i z powrotem, we wszystkie dni nauki obowiązujące w roku kalendarzowym 2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kobiór

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257707

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kobiórska 5

1.5.2.) Miejscowość: Kobiór

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-210

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oswiata@kobior.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kobior.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-10ca8634-1077-428c-b70b-55f871afcf36

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej zamieszkałej w Kobiórze do wskazanych placówek oświatowych i z powrotem, we wszystkie dni nauki obowiązujące w roku kalendarzowym 2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10ca8634-1077-428c-b70b-55f871afcf36

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00611170

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00016324/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej zamieszkałej w Kobiórze do wskazanych placówek oświatowych i z powrotem, we wszystkie dni nauki obowiązujące w roku kalendarzowym 2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00545627

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SO.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 169155,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi transportowej polegającej na dowozie uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Kobiór do szkół i placówek. Szczegółowy opis zawarto w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 175543,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 309770,47 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 175543,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bogdan Tworuszka Usługi Transportowo-Przewozowe "BOTRANS"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6381130865

7.3.3) Ulica: Rodzinna 33

7.3.4) Miejscowość: Kobiór

7.3.5) Kod pocztowy: 43-210

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 175543,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-02 do 2026-12-31
2025-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi