Budowa parkingu leśnego w leśnictwie Doręgowice, nr zadania BU/22/2025

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Lutówko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00611492
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00611492/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-19 09:53
Lokalizacja
Lutówko, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-91609e7f-33f0-4847-8a02-e395aac2c816
Identyfikator
5550007731
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie dróg pieszychRoboty ciesielskieRoboty malarskieRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

BOGUSŁAW SZYCARacławki, PL · lot 0
69 905,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00611492 z dnia 2025-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa parkingu leśnego w leśnictwie Doręgowice, nr zadania BU/22/2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Lutówko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090550680

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lutówko 18

1.5.2.) Miejscowość: Lutówko

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-407

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.7.) Numer telefonu: 52 388 47 22

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.lutowko@torun.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lutowko.torun.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa parkingu leśnego w leśnictwie Doręgowice, nr zadania BU/22/2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91609e7f-33f0-4847-8a02-e395aac2c816

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00611492

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00091364/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa parkingu leśnego w leśnictwie Doręgowice, nr zadania BU/22/2025

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00504798

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.2.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 69674,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na „Budowie parkingu leśnego w leśnictwie Doręgowice” nr zadania inwestycyjnego BU/22/2025, na terenie części działki nr ew. 3008/1 obręb Moszczenica, gm. Chojnice.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera poniższa dokumentacja, stanowiąca załączniki do SWZ:
- załącznik nr 3 – Szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (SSTWIORB),
- załącznik nr 4 – Projekt architektoniczno-budowlany,
- załącznik nr 4a – Projekt zagospodarowania terenu.
Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia jest teren leśnictwa Doręgowice Nadleśnictwa Lutówko, gmina Chojnice.

Jednostka ewidencyjna: Chojnice [220203_2]
Obręb: Moszczenica [0015]
Działka nr: 3008/1
Zamawiający w ramach przedmiotowego zamówienia zapewnia nadzór nad robotami budowlanymi, za pomocą skierowanego przez siebie inspektora nadzoru inwestorskiego.
3.6. Unormowania, których zobowiązany będzie w szczególności przestrzegać Wykonawca przy realizacji przedmiotu zamówienia
1) Podstawowe akty prawne:
- ustawa z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 418 z późn. zm.),
- ustawa z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r., poz. 567),
- ustawa z dnia 21 grudnia 2000 r. o dozorze technicznym (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1194),
- ustawa z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1478 z późn. zm.),
- rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 30 października 2002 r. w sprawie minimalnych wymagań dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie
użytkowania maszyn przez pracowników podczas pracy (Dz. U. z 2002 r. Nr 191 poz. 1596 z późn. zm.),
- rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 2003 r., Nr 169 poz. 1650 z późn. zm.),
- rozporządzenie Ministra Środowiska z dna 22 marca 2006 r. w sprawie szczegółowych zasad zabezpieczenia przeciwpożarowego lasów (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 1065),
- rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia
7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r., poz. 822),
- rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 1 lipca 2009 r. w sprawie ustalania okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy (Dz. U. z 2009 r. Nr 105 poz. 870),
Dokumenty wskazane w pkt 1 powyżej są dostępne na stronie internetowej pod adresem https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/home.xsp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45442100-8 - Roboty malarskie

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69905,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69945,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69905,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bogusław Szyca Zakład Usługowy - Usługi Drogowe

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5551140248

7.3.3) Ulica: Racławki

7.3.4) Miejscowość: Racławki

7.3.5) Kod pocztowy: 89-620

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69905,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2025-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane