Kompleksowa wymiana modułów telemetrycznych dla Wodociągów Miejskich w Radomiu Sp. z o.o.

Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00611968
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00611968/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-19 10:56
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cc0cdb85-a1c6-4403-836b-abcec751e2d4
Identyfikator
7960101560
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt telemetryczny i sterującySystem telemetrycznyTelemetryczny system nadzoruSprzęt telemetrycznyUsługi w zakresie napraw i konserwacji linii telekomunikacyjnychUsługi w zakresie konserwacji infrastruktury telekomunikacyjnej

Wykonawcy

1 przyznane

"ZŁOTE RUNO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
589 502,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00611968 z dnia 2025-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Kompleksowa wymiana modułów telemetrycznych
dla Wodociągów Miejskich w Radomiu Sp. z o.o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670110416

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Filtrowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: woda@woda.radom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.woda.radom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://woda-pzp.logintrade.net/zapytania_email,211948,82ed59a6e2fa884723d476eb64b2a6dd.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - gospodarka wodna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa wymiana modułów telemetrycznych
dla Wodociągów Miejskich w Radomiu Sp. z o.o.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc0cdb85-a1c6-4403-836b-abcec751e2d4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00611968

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00459057

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ/84/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszej umowy jest Modernizacja istniejącej infrastruktury telemetrycznej i komunikacji dla sieci wodno-kanalizacyjnej miasta Radomia poprzez: dostarczenie modułów telemetrycznych wraz z osprzętem niezbędnych do wymiany danych, dostawę i montaż czujników ciśnienia 0-5V 10 bar, montaż i podłączenie modułów telemetrycznych, konfiguracje modułów oraz odwzorowanie istniejących programów sterujących dla odpowiednich obiektów Zmawiającego, zestawienie połączeń komunikacyjnych GSM oraz aktualizację dokumentacji. Przedmiot umowy obejmuje w szczególności dostarczenie, instalacje, konfiguracje oraz oprogramowanie urządzeń dla punktów monitoringu sieci, studni SUW oraz przepompowni ścieków. Dodatkowo Wykonawca będzie zobligowany do dopełnienia wszelkich wymaganych uzgodnień, przeprowadzenia rozruchu, przeprowadzenia prób końcowych, przeprowadzenia prób eksploatacyjnych, przeprowadzenia instruktaży i szkoleń obsługi, wykonania dokumentacji projektowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 32441200-8 - Sprzęt telemetryczny i sterujący

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32441300-9 - System telemetryczny

32441100-7 - Telemetryczny system nadzoru

32441000-6 - Sprzęt telemetryczny

50331000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji linii telekomunikacyjnych

50332000-1 - Usługi w zakresie konserwacji infrastruktury telekomunikacyjnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 589502,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 596181 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 589502,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Złote Runo Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010220422

7.3.3) Ulica: Ignacego Krasickiego 24a

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 589502,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2025-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy