Dostawa defibrylatora (66/TP/25)
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00611993
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00611993/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-19 11:00
- Lokalizacja
- Myślenice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-56692137-6095-46c2-a6ec-842d90022671
- Identyfikator
- 6811690668
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Defibrylatory
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00611993 z dnia 2025-12-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa defibrylatora (66/TP/25)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach
1.3.) Oddział zamawiającego: spzozmyslenice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000300570
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna 2
1.5.2.) Miejscowość: Myślenice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@szpitalmyslenice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpitalmyslenice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalmyslenice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa defibrylatora (66/TP/25)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56692137-6095-46c2-a6ec-842d90022671
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00611993
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00594956
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 66/TP/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Defibrylator-zgodnie z swz 1 szt
4.5.3.) Główny kod CPV: 33182100-0 - Defibrylatory
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
ze względu na to, że Zamawiający nie otrzymał dotacji z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na sfinansowane zakupu defibrylatora dla potrzeb Stacji Pomocy Doraźnej w SPZOZ w Myślenicach, zgodnie z zapisem SWZ w Rozdziale I pkt. 15 Unieważnienie postępowania, unieważniono postępowanie którego przedmiotem jest dostawa defibrylatora, na podstawie art. 256 - Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione, w związku z art. 257 Prawo Zamówień Publicznych -Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu .| 2025-12-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |