„Dostawa 2 szt. agregatów prądotwórczych na podwoziu jezdnym w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”

Gmina Słupia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00612186
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00612186/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-19 11:28
Lokalizacja
Słupia, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4426c8a8-90b5-4567-9a69-e96374fe4dfa
Identyfikator
8331128413
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczeZestawy prądnicowePrzyczepy

Wykonawcy

1 przyznane

"RIELLO DELTA POWER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
186 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00612186 z dnia 2025-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa 2 szt. agregatów prądotwórczych na podwoziu jezdnym w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Słupia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148510

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słupia 136

1.5.2.) Miejscowość: Słupia

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-128

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 46 831 55 91

1.5.8.) Numer faksu: 46 831 55 14

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@slupia.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slupia.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4426c8a8-90b5-4567-9a69-e96374fe4dfa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa 2 szt. agregatów prądotwórczych na podwoziu jezdnym w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4426c8a8-90b5-4567-9a69-e96374fe4dfa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00612186

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00058590/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup agrgatów prądotwórczych mobilnych 50kW oraz sprzetu telekomunikacyjnego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00563935

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIGKiOŚ.271.13.2025.JJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 193333,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż na podwoziu/przyczepie i uruchomienie 2 szt. agregatów prądotwórczych, w szczególności wykonanie przez Wykonawcę następujących czynności:
1) dostawa i montaż zestawu,
2) wykonanie wszelkich niezbędnych prac montażowych pozwalających na korzystanie z zestawu zgodnie z jego przeznaczeniem,
3) regulacja nastaw i optymalizacja parametrów pracy zestawu,
4) uruchomienie i rozruch próbny zestawu (termin musi być pisemnie, odpowiednio wcześniej ustalony z Zamawiającym),
5) przekazanie po jednym egzemplarzu instrukcji montażu, instrukcji obsługi oraz instrukcji postępowania na wypadek awarii zestawu w formie papierowej i jednego egzemplarza w formie elektronicznej, w języku polskim,
6) świadczenie usługi serwisu eksploatacyjnego przez okres udzielonej gwarancji w zakresie związanym z normalną eksploatacją Zestawu zgodnie z Dokumentacją Techniczno-Ruchową (DTR) oraz serwisu na wypadek awarii,
2. Agregat z funkcją autostartu z automatyką SZR jak i możliwością pracy manualnej - parametry:
1) zabudowa agregatu - atmosferyczna, przystosowana do użytkowania „na zewnątrz”, odporna na oddziaływanie warunków atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg, oblodzenie, silne nasłonecznienie.
2) typ agregatu-trójfazowy, 400/230 V, 50 Hz, cos φ=0,8 o stabilności napięcia +-1%
3) moc agregatu minimum: 50,0 kVA, - Moc znamionowa
4) zasilanie paliwem płynnym – olejem napędowym,
5) zintegrowany zbiornik paliwa o pojemności minimum 100 l
6) przystosowany do pracy ciągłej przy zmiennym obciążeniu,
7) zestaw (w tym agregat) musi być fabrycznie nowy, rok prod. 2024 – wersja wyciszona.
8) agregat ma spełniać normy: ISO 9001:2015, Dyrektywy Elektromagnetycznej 2014/30/UE, Dyrektywy Niskonapięciowej 2014/35/UE, Dyrektywy Hałasowej oraz spełniać wymagania normy emisji spalin Stage V, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi maszyn mobilnych, przy czym Zamawiający informuje, iż dopuści agregaty prądotwórcze, które nie spełniają wymaganej normy emisji spalin Stage V.
9) wyposażenie: Drzwi dostępu serwisu zamykane na klucz, zintegrowana ładowarka akumulatorów, Układ podgrzewania bloku silnika, Gniazda przyłączeniowe wyprowadzone na zew. obudowy.
10) komputer (sterownik) umożliwiający kontrolowanie min. : temperatury, obrotów silnika, czasu pracy, zbiornika paliwa, temperatury silnika, pobieranej mocy, napięcia.
11) przyczepa homologowana dostosowana do agregatu z regulowanymi podporami, przy czym Zamawiający dopuszcza dostarczenie agregatów prądotwórczych i przyczep platformowych, na których to można posadowić ww. agregaty, a przyczepy platformowe będą posiadały wymagane prawem homologacje.
3. Oferowany przedmiot zamówienia będzie kompletny i gotowy do użycia po zainstalowaniu bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji po stronie Zamawiającego. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia fabrycznie nowy, nierekondycjonowany oraz wolny od wad fabrycznych i prawnych, posiadający wszelkie wymagane prawem atesty i certyfikaty.
4. Do przedmiotu zamówienia musi być dołączona instrukcja obsługi w języku polskim, ze szczególnym uwzględnieniem wymogów zapewnienia bezpieczeństwa. Instrukcja obsługi musi zostać przekazana Zamawiającemu w dniu odbioru sprzętu w wersji papierowej i na nośniku cyfrowym w formacie pdf.
5. Wykonawca wyposaży urządzenie w paszport techniczny. Paszport będzie zawierał następujące informacje: rodzaj urządzenia, typ, nr fabryczny, nazwa producenta i datę produkcji. Dokument ten powinien posiadać także rubryki przeznaczone dla dokonywania aktualnych wpisów przez uprawniony personel techniczny w celu potwierdzenia naprawy, przeglądu i konserwacji.
6. Dostawa przedmiotu zamówienia będzie odbywać się na koszt i ryzyko Wykonawcy.
7. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia spełniał wymogi określone obowiązującym prawem polskim, jak i prawem Unii Europejskiej, został dopuszczony do obrotu i posiadał wymagane prawem ważne dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie UE, a także spełniać inne wymagania (normy, parametry), określone przez Zamawiającego w SWZ. Przedmiot dostawy musi odpowiadać wymaganiom polskich norm przenoszących europejskie normy zharmonizowane lub też – w przypadku ich braku – europejskich aprobat technicznych, wspólnych specyfikacji technicznych, polskich norm przenoszących normy europejskie, polskich norm wprowadzających normy międzynarodowe, polskich norm, polskich aprobat technicznych.
8. W zaoferowaną przez Wykonawcę cenę przedmiotu zamówienia wliczone winny być wszystkie, bez wyjątku, koszty związane zarówno z dostawą, montażem/instalacją, uruchomieniem, dostarczeniem wszystkich niezbędnych do prawidłowej pracy podzespołów i elementów, które gwarantują spełnienie opisanych przez Zamawiającego parametrów i funkcji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31121000-0 - Zestawy prądnicowe

34223300-9 - Przyczepy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 186900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "RIELLO DELTA POWER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 014993591

7.3.3) Ulica: Krasnowolska 82R

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-849

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

2025-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy