Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. H. Wagnera w Chojnicach

Gmina Miejska Chojnice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00612308
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00612308/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-19 11:41
Lokalizacja
Chojnice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8a9812ac-a77a-4e76-b5c1-066910f5f4fc
Identyfikator
5551929639
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

COZA Architektura Wojciech KozłowskiPoznań, PL · lot 0
306 270 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00612308 z dnia 2025-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. H. Wagnera w Chojnicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Chojnice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351245

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stary Rynek, 1

1.5.2.) Miejscowość: Chojnice

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-600

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wydz.budowlany@miastochojnice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastochojnice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1225792

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. H. Wagnera w Chojnicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a9812ac-a77a-4e76-b5c1-066910f5f4fc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00612308

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00026252/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.28 Opracowanie dokumentacji projektowej na przebudowę Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. H. Wagnera w Chojnicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00562608

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BI.271.20.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 249000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu budowlanego branży architektonicznej, konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej i drogowej przebudowy Hali Widowiskowo - Sportowej przy ul. H. Wagnera w Chojnicach
2. Przedmiot zamówienia obejmuje również swym zakresem opracowanie szczegółowych, branżowych kosztorysów inwestorskich (z ich dwukrotną aktualizacją w okresie gwarancji), a także pełnienie nadzoru autorskiego w okresie gwarancji/rękojmi oraz realizacji robót budowlanych wykonywanych na podstawie opracowanej przez Wykonawcę dokumentacji projektowej.
Kosztorys inwestorski i przedmiary podzielone na koszty kwalifikowane i niekwalifikowane oraz na wyposażenie stałe i ruchome.
3. Zamawiający dysponuje następującymi opracowaniami:
a) Audyt energetyczny budynku użyteczności publicznej (Załącznik nr 8 do SWZ)
b) Opis przedmiotu zamówienia. (Załącznik nr 8 do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 306270,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 306270,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 306270,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COZA Architektura Wojciech Kozłowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 961335494

7.3.3) Ulica: ul. S. Knapowskiego 9/19

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-126

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 306270,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

2025-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi