Dostawa urządzeń agregatu prądotwórczego na przyczepie transportowej wyposażonego w układ automatyki start/stop - zamówienie z wolnej ręki

Gmina Kędzierzyn-Koźle - Urząd Miasta

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00612333
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00612333/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-19 11:44
Lokalizacja
Kędzierzyn-Koźle, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d044c721-c93f-486b-83ff-a532573f1c5f
Identyfikator
7492055601
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórcze

Wykonawcy

1 przyznane

WEST4RENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwiebodzin, PL · lot 0
307 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00612333 z dnia 2025-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa urządzeń agregatu prądotwórczego na przyczepie transportowej wyposażonego w układ automatyki start/stop - zamówienie z wolnej ręki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kędzierzyn-Koźle - Urząd Miasta

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412912

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piramowicza 32

1.5.2.) Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-220

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kedzierzynkozle.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kedzierzynkozle.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa urządzeń agregatu prądotwórczego na przyczepie transportowej wyposażonego w układ automatyki start/stop - zamówienie z wolnej ręki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d044c721-c93f-486b-83ff-a532573f1c5f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00612333

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00012295/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.15 Zakup agregatu prądotwórczego nas przyczepie transportowej wyposażonego w układ automatyki start/stop - ATS/ZSR o mocy nie mniejszej niż 350 kVA

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W poprzednio prowadzonym postępowaniu nie złożono oferty

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-cc6e8f07-1d90-4cae-8d9f-aafbaa9ae8be

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.124.2025.RM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 258000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

niż 400 kVA - spełniającego wymagania określone w nr załączniku nr 1 - Szczegółowa specyfikacja dostaw

2. Oferowany sprzęt musi być: fabrycznie nowy, gotowy i zdatny do użytkowania, nienoszący śladów użytkowania, kompletne wolny od wad; konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych.
3. Wykonawca zapewni dostawę oferowanego przedmiotu zamówienia do lokalizacji wskazanej przez Zamawiającego, godzinach pracy Zamawiającego po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu.

4. Wykonawca zobowiązany jest także do przeszkolenia osób wyznaczonych przez Zamawiającego do obsługi przedmiotu umowy. Szkolenie musi zakończyć się nie później niż do 2 dni od daty dostawy i przebiegać w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Koszt szkolenia ponosi w całości Wykonawca.

5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ - szczegółowa specyfikacja dostaw - Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WEST4RENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9271947466

7.3.4) Miejscowość: Świebodzin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 307500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Pełna nazwa zamówienia - Dostawa urządzeń agregatu prądotwórczego na przyczepie transportowej wyposażonego w układ automatyki start/stop - ATS/ZSR o mocy nie mniejszej niż 300kVA i nie większej niż 400kVA - zamówienie w wolnej ręki
2025-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy