Dostawa środków piorących wraz z dzierżawą i serwisem systemu dozowania dla pralni Zakładu Aktywności Zawodowej w Kamionku Wielkim

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00612442
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00612442/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-19 11:57
Lokalizacja
Kamionek Wielki, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-093403e0-8b8a-4327-8c13-68402e17c512
Identyfikator
5782800495
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Preparaty piorące

Wykonawcy

1 przyznane

CLOVIN SPÓŁKA AKCYJNACzyżew, PL · lot 0
153 680,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00612442 z dnia 2025-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa środków piorących wraz z dzierżawą i serwisem
systemu dozowania dla pralni Zakładu Aktywności Zawodowej w
Kamionku Wielkim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ

1.3.) Oddział zamawiającego: Kamionek Wielki 82, 82-340 Tolkmicko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 171013211

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: KAMIONEK WIELKI 82

1.5.2.) Miejscowość: Kamionek Wielki

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-340

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zaz@kamionekwielki.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zaz.kamionekwielki.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-093403e0-8b8a-4327-8c13-68402e17c512

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa środków piorących wraz z dzierżawą i serwisem
systemu dozowania dla pralni Zakładu Aktywności Zawodowej w
Kamionku Wielkim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-093403e0-8b8a-4327-8c13-68402e17c512

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00612442

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029676/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa środków piorących w postaci płynnej wraz z dzierżawą systemu i urządzeń technologicznych dla potrzeb działu pralni

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00531707

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZAZ.I.ZP.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 178219,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków piorących wraz z dzierżawą i
serwisem systemu dozowania, przeznaczonych do pralni Zakładu Aktywności
Zawodowej w Kamionku Wielkim.
Zakres obejmuje:
a) dostawę środków piorących, wspomagających, neutralizujących,
dezynfekujących, krochmalących i zapachowych,
b) montaż, uruchomienie i serwis systemu dozowania,
c) przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie obsługi systemu i
bezpiecznego stosowania preparatów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39831000-6 - Preparaty piorące

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153680,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174628,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 153680,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Clovin s.a.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 200305532

7.3.3) Ulica: Zarzecze 14

7.3.4) Miejscowość: Czyżew

7.3.5) Kod pocztowy: 18-220

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 153680,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31
2025-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy