„Dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego wraz z leasingiem dla Gminnego Przedsiębiorstwa Wodociągowego sp. z o.o. w Koziegłowach”

Gminne Przedsiębiorstwo Wodociagowe Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00612514
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00612514/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-19 12:07
Lokalizacja
Koziegłowy, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3860b754-77b6-44a6-86b6-fc98d529eb37
Identyfikator
7773235246
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy silnikowe do transportu towarówUsługi leasingu finansowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00612514 z dnia 2025-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego wraz z leasingiem dla
Gminnego Przedsiębiorstwa Wodociągowego sp. z o.o. w Koziegłowach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminne Przedsiębiorstwo Wodociagowe Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302606401

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piaskowa 1, 62-028 Koziegłowy

1.5.2.) Miejscowość: Koziegłowy

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-028

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lukasz.szwarc@gpwczerwonak.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gpwczerwonak.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1229222

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działaność wodna, sektorowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa fabrycznie nowego samochodu dostawczego wraz z leasingiem dla
Gminnego Przedsiębiorstwa Wodociągowego sp. z o.o. w Koziegłowach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3860b754-77b6-44a6-86b6-fc98d529eb37

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00612514

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 3/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa samochodu dostawczego
wraz z usługą leasingu. Pełna informacja została podana w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

66114000-2 - Usługi leasingu finansowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 2) REGULAMINU UDZIELANIA ZAMÓWIEŃ
PUBLICZNYCH PODPROGOWYCH SEKTOROWYCH W SPÓŁCE GMINNE
PRZEDSIEBIORSTWO WODOCIĄGOWE Sp. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W
KOZIEGŁOWACH: cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą cena
przewyższa kwotę, która Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie
zamówienia.
W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta na cenę brutto
360 728,75 PLN, natomiast Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia
kwotę brutto 258.300,00 PLN. Cena oferty znacząco przewyższa środki finansowe Zamawiającego przeznaczone na realizację zamówienia.
2025-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy