Świadczenie specjalistycznych usług dla osób /dzieci i dorosłych/ świadczonych przez psychologa, fizjoterapeutę w miejscu wskazanym przez zamawiającego w ramach projektu Integracja S... - II

GMINA PODEGRODZIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00612669
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00612669/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-19 12:30
Lokalizacja
Podegrodzie, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2f64dd66-4c09-4f47-9515-3cf53884479a
Identyfikator
7343456306
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi fizjoterapii

Wykonawcy

4 przyznane

Gabinet Psychologiczny Elżbieta Kulak "Portum"Nowy Sącz, PL · lot 0
3200 PLN
Gabinet Psychologiczny Elżbieta Kulak "Portum"Nowy Sącz, PL · lot 1
1600 PLN
Dorota Siedlarz FizjoterapiaBrzezna, PL · lot 2
10 875 PLN
Dorota Siedlarz FizjoterapiaBrzezna, PL · lot 3
2320 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00612669 z dnia 2025-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie specjalistycznych usług dla osób /dzieci i dorosłych/ świadczonych przez psychologa, fizjoterapeutę w miejscu wskazanym przez zamawiającego w ramach projektu Integracja S... - II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PODEGRODZIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892593

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 248

1.5.2.) Miejscowość: Podegrodzie

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-386

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: (0-18) 448-49-66

1.5.8.) Numer faksu: (0-18) 445-90-33

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@podegrodzie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.podegrodzie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2f64dd66-4c09-4f47-9515-3cf53884479a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie specjalistycznych usług dla osób /dzieci i dorosłych/ świadczonych przez psychologa, fizjoterapeutę w miejscu wskazanym przez zamawiającego w ramach projektu Integracja S... - II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f64dd66-4c09-4f47-9515-3cf53884479a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00612669

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033237/26/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.13 Świadczenie specjalistycznych usług dla osób /dzieci i dorosłych/ świadczonych przez psychologa, w miejscu wskazanym przez zamawiającego w ramach projektu

1.3.14 Świadczenie specjalistycznych usług dla osób /dzieci i dorosłych/ świadczonych przez psychologa, w miejscu wskazanym przez zamawiającego w ramach projektu

1.3.16 Świadczenie specjalistycznych usług dla osób /dzieci i dorosłych/ świadczonych przez fizjoterapeutę w miejscu wskazanym przez zamawiającego w ramach projektu

1.3.17 Świadczenie specjalistycznych usług dla osób /dzieci i dorosłych/ świadczonych przez fizjoterapeutę w miejscu wskazanym przez zamawiającego w ramach projektu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Integracja Społeczna w Gminie Podegrodzie” nr FEMP.06.26-IP.01-0265/24

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00524919

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DIN-ZA.271.1.34.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 – Psycholog w szacunkowym wymiarze 16 godzin /dzieci/;
Usługa w formie wsparcia psychologicznego powinna obejmować konsultacje psychologiczne, poradnictwo, wsparcie i psychoedukacja w celu uzyskania poprawy trudnej sytuacji.
Miejsce wykonywania usługi: 33-386 Podegrodzie 170.
Pełna informacja znajduje się w SWZ .

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 3840,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Psycholog w szacunkowym wymiarze 8 godzin /rodzice/;
Usługa w formie wsparcia psychologicznego powinna obejmować konsultacje psychologiczne, poradnictwo, wsparcie i psychoedukacja w celu uzyskania poprawy trudnej sytuacji.
Miejsce wykonywania usługi: 33-386 Podegrodzie 170.
Pełna informacja znajduje się w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

4.5.5.) Wartość części: 1920,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 – Fizjoterapeuta w szacunkowym wymiarze 75 godzin -zajęcia indywidualne/seniorzy/;
Usługa w formie wsparcia fizjoterapeuty / profilaktyka ogólnosprawnościowa/ powinna obejmować szeroki zakres działań mających na celu zapobieganie chorobom i utrzymanie dobrej kondycji zdrowotnej uczestników projektu.
Miejsce wykonywania usługi: 33-386 Podegrodzie 170.
Pełna informacja znajduje się w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85142100-7 - Usługi fizjoterapii

4.5.5.) Wartość części: 13950,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 – Fizjoterapeuta w szacunkowym wymiarze 16 godzin -zajęcia grupowe ogólnorozwojowe dla śr.12-13 uczestników, liczba spotkań 2/mc, czas trwania spotkania 1h/seniorzy/;
Zajęcia grupowe ogólnorozwojowe powinny stymulować wszechstronny rozwój uczestników, łącząc ćwiczenia ruchowe, sensoryczne, emocjonalne, społeczne i poznawcze.
Miejsce wykonywania usługi: 33-386 Podegrodzie 170.
Pełna informacja znajduje się w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85142100-7 - Usługi fizjoterapii

4.5.5.) Wartość części: 2976,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4480,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gabinet Psychologiczny Elżbieta Kulak "Portum"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343472179

7.3.3) Ulica: Ul. Malczewskiego, nr 2d, lok. 44

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.5) Kod pocztowy: 33-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1120,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gabinet Psychologiczny Elżbieta Kulak "Portum"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343472179

7.3.3) Ulica: Ul. Malczewskiego, nr 2d, lok. 44

7.3.4) Miejscowość: Nowy Sącz

7.3.5) Kod pocztowy: 33-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10875,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11250,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10875,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dorota Siedlarz Fizjoterapia

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343481617

7.3.3) Ulica: Brzezna 406

7.3.4) Miejscowość: Brzezna

7.3.5) Kod pocztowy: 33-386

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10875,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2320,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2320,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dorota Siedlarz Fizjoterapia

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343481617

7.3.3) Ulica: Brzezna 406

7.3.4) Miejscowość: Brzezna

7.3.5) Kod pocztowy: 33-386

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2320,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający:
Ośrodek Pomocy Społecznej w Podegrodziu
33-386 Podegrodzie 170
tel. (0-18) 355-19-09 lub (0-18) 262-20-76
e-mail: ops@podegrodzie.pl

Stosownie do art. 38 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. Nr 1320 z późn. zm.) ww. Zamawiający udzielają zamówienia, wyznaczając Gminę Podegrodzie, jako Zamawiającego upoważnionego do przeprowadzenia postępowania w imieniu i na rzecz w/w Zamawiającego.

Pełnomocnik:
Gmina Podegrodzie
Podegrodzie 248
33-386 Podegrodzie
tel. (0-18) 445-90-33
e-mail: przetargi@podegrodzie.pl
2025-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi