Zakup i dostawa samochodu ciężarowego typu wywrotka dla Gminnego Zakładu Komunalnego w Żołędowie

GMINNY ZAKŁAD KOMUNALNY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00612681
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00612681/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-19 12:31
Lokalizacja
Żołędowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-32b12ddf-e1eb-4e25-93bb-e02bf7d7989a
Identyfikator
090033908
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki

Wykonawcy

1 przyznane

ANNA JAWORSKADaleszyce, PL · lot 0
353 010 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00612681 z dnia 2025-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa samochodu ciężarowego typu wywrotka dla Gminnego Zakładu Komunalnego w Żołędowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY ZAKŁAD KOMUNALNY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090033908

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jastrzębia 62

1.5.2.) Miejscowość: Żołędowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-031

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 523282600

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gzk-zoledowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.osielsko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-32b12ddf-e1eb-4e25-93bb-e02bf7d7989a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa samochodu ciężarowego typu wywrotka dla Gminnego Zakładu Komunalnego w Żołędowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32b12ddf-e1eb-4e25-93bb-e02bf7d7989a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00612681

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00041206/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa samochodu ciężarowego wywrotki - powyżej 3,5 ton

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00543368

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PiA.24.D.1.9.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 297000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa samochodu ciężarowego typu wywrotka dla Gminnego Zakładu
Komunalnego w Żołędowie
2. Zakres zamówienia obejmuje:
I. Zakup i dostawa samochodu ciężarowego typu wywrotka trójstronna, zwany dalej pojazdem, wyprodukowany nie starszy
niż w 2018 roku:
SILNIK:
Diesel 7.0l – 8.0l
Moc od 300KM do 400KM
Przebieg nie większy niż 100tys. Km
RODZAJ NADWOZIA
Wywrotka trójstronna
Burty aluminiowe otwierane góra-dół na sprężynach lub siłownikach
Zawieszenie przód i tył na resorach
Liczba osi 2
Skrzynia biegów automatyczna/manualna
Napęd 4x2
Dopuszczalna masa całkowita od 17.500kg do 18.500kg
Ładowność od 9000kg do 10000kg
Hak/Zaczep
Wymiary skrzyni załadowczej dł. nie mniej niż 4m i nie więcej niż 5m.szer nie mniej niż 2m i nie więcej niż 2.5m, wysokość
nie mniej niż 0.50m i nie więcej niż 0.70m
BEZPIECZEŃSTWO
System elektronicznej kontroli toru jazdy ESP
System kontroli trakcji ASR
ABS - system zapobiegający blokowaniu kół
Światła przeciw mgielne przednie
Poduszka powietrzna kierowcy
KABINA: 2 osobowa
Klimatyzacja
Radio
Ogrzewanie kabiny
Tachograf
Fotel pasażera z regulacją wysokości
Tapicerka foteli kierowcy i pasażera materiałowa
Kierownica wielofunkcyjna
Elektrycznie opuszczane szyby
Komputer pokładowy
KOŁA/OGUMIENIE
Bieżnik opon nie mniej niż 6mm

4.5.3.) Główny kod CPV: 34134000-5 - Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 353010,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 553500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 353010,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo- Handlowa ANNA Anna Jaworska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572440252

7.3.3) Ulica: ul. Kościuszki 71 B

7.3.4) Miejscowość: Daleszyce

7.3.5) Kod pocztowy: 26-021

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 353010,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2025-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy