Nadzór inwestorski nad przebudową ul. Ledóchowskiego w Ostrowie Wielkopolskim

Miejski Zarząd Dróg

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00612903
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00612903/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-19 12:59
Lokalizacja
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6317e0f9-85b5-469c-af48-80c8290fcf88
Identyfikator
6222482391
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Nadzór nad robotami budowlanymi

Wykonawcy

1 przyznane

Marcin Kasałka Pracownia Projektowa Infrastruktury DrogowejOstrów Wielkopolski, PL · lot 0
24 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00612903 z dnia 2025-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Nadzór inwestorski nad przebudową ul. Ledóchowskiego w Ostrowie Wielkopolskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 251582677

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zamenhofa 2b

1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-400

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 627352576

1.5.8.) Numer faksu: 627352664

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzdostrow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.mzd.osw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mzd_osw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Nadzór inwestorski nad przebudową ul. Ledóchowskiego w Ostrowie Wielkopolskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6317e0f9-85b5-469c-af48-80c8290fcf88

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00612903

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044566/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.22 Nadzór inwestorski nad przebudową ul. Ledóchowskiego w Ostrowie Wielkopolskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00546224

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZD.266.21.2025.I3/IK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 30545,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego branży drogowej
i elektrycznej nad wykonaniem robót budowlanych związanych z przebudową ulicy Ledóchowskiego w Ostrowie Wielkopolskim na odcinku od ul. Piłsudskiego do ul. Witosa (odc. dł. 903,3m). Planuje się zwiększenie przekroju obecnej jezdni bitumicznej do 7,5-8 m i wydzielenie po obu jej stronach pasów dla rowerów o szerokości 1-25-1,5m przy jednoczesnym zwężeniu przekroju jezdni do 5m. W ramach zadania przewidziana jest również wymiana krawężników oraz ułożenie nowych nawierzchni chodników i zjazdów, wykonanie nowej nawierzchni ścieralnej, przebudowa napowietrznej sieci energetycznej, zabezpieczenie i regulacja wysokościowa kolidujących urządzeń infrastruktury technicznej, wykonanie oznakowania poziomego i pionowego, roboty rozbiórkowe, zagospodarowanie terenów zielonych.

Roboty budowlane objęte nadzorem inwestorskim, dotyczą zadania inwestycyjnego realizowanego w ramach projektu pn. „Zrównoważony rozwój mobilności miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego wraz z modernizacją infrastruktury towarzyszącej na terenie Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027.

Miejsce wykonywania robót: Ostrów Wielkopolski, ul. Ledóchowskiego na odcinku od
ul. Piłsudskiego do ul. Witosa:
obręb 0025 – działki 156, 157
obręb 0032 – działki 88, 173
obręb 0033 – działka 41
obręb 0080 – działka 1
obręb 0082 – działki 114/4, 119, 135/6, 136, 137
obręb 0083 – działki 41, 52, 65/6, 118/7, 118/8, 193, 199/4, 200, 209

2. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 9.

3. Roboty budowlane objęte nadzorem inwestorskim opisane są w następujących dokumentach:
Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 9
Program funkcjonalno-użytkowy – załącznik nr 10
Plan sytuacyjny – załącznik nr 11

4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 114390,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marcin Kasałka Pracownia Projektowa Infrastruktury Drogowej

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 622-108-45-42

7.3.3) Ulica: Staroprzygodzka 25

7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 63-400

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

2025-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi