Usługa ubezpieczenia interesów majątkowych oraz odpowiedzialności cywilnej jednostek organizacyjnych gminy Stopnica
Gmina Stopnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00613082
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00613082/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-12-19 13:24
- Lokalizacja
- Stopnica, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c9a7eaff-abd9-426b-8b0a-5bbbd245a637
- Identyfikator
- 6551768527
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ubezpieczenioweUsługi ubezpieczenia od ogniaUsługi ubezpieczenia od skutków żywiołówUsługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utratyUsługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnejUsługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznychUsługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadkówUsługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
Wykonawcy
2 przyznane
TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH "TUW"Warszawa, PL · lot 0
171 200 PLNTOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH "TUW"Warszawa, PL · lot 1
51 870 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00613082 z dnia 2025-12-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa ubezpieczenia interesów majątkowych oraz odpowiedzialności cywilnej jednostek organizacyjnych gminy Stopnica
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stopnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010783
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 2
1.5.2.) Miejscowość: Stopnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-130
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 413779800
1.5.8.) Numer faksu: +48 413779606
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@stopnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umig.stopnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://stopnica.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa ubezpieczenia interesów majątkowych oraz odpowiedzialności cywilnej jednostek organizacyjnych gminy Stopnica2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9a7eaff-abd9-426b-8b0a-5bbbd245a637
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00613082
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042630/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Usługa ubezpieczenia interesów majątkowych oraz odpowiedzialności cywilnej jednostek organizacyjnych gminy Stopnica
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00568665
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Or.271.11.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 243457,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I zamówienia – zadanie A – Ubezpieczenie mienia i Odpowiedzialności Cywilnej:• Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej gminy w związku z posiadanym mieniem i prowadzoną działalnością;
• Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk;
• Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk;
• Ubezpieczenie Maszyn i sprzętu od uszkodzeń (CPM)
• Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków przedstawicieli organów pomocniczych Gminy
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do niniejszej SWZ:
• Załącznik nr 5 – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – zawiera zapisy obligatoryjne zawarte w poszczególnego rodzaju ubezpieczeniach wraz z pozostałymi danymi do oceny ryzyka;
• Załącznik nr 6 – wykaz budynków i budowli oraz sprzętu elektronicznego do ubezpieczenia wraz z podstawowymi danymi do oceny ryzyka;
• Załącznik nr 7 do SWZ – wykaz pojazdów do ubezpieczenia
4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
66515100-4 - Usługi ubezpieczenia od ognia
66515400-7 - Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów
66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty
66516400-4 - Usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej
66516000-0 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej
4.5.5.) Wartość części: 184805,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II zamówienia – zadanie B - Ubezpieczenia komunikacyjne• Obowiązkowe Ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych
• Ubezpieczenie AUTO CASCO
• Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów
• Ubezpieczenie pomocy w podróży ASSISTANCE.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do niniejszej SWZ:
• Załącznik nr 5 – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – zawiera zapisy obligatoryjne zawarte w poszczególnego rodzaju ubezpieczeniach wraz z pozostałymi danymi do oceny ryzyka;
• Załącznik nr 6 – wykaz budynków i budowli oraz sprzętu elektronicznego do ubezpieczenia wraz z podstawowymi danymi do oceny ryzyka;
• Załącznik nr 7 do SWZ – wykaz pojazdów do ubezpieczenia
4.5.3.) Główny kod CPV: 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
66514110-0 - Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych
66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków
66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
4.5.5.) Wartość części: 58652,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 171200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 171200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 171200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH TUW
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL5261033426
7.3.3) Ulica: Henryka Raabego 13
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-793
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 171200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-01-01 do 2027-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 51870,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 51870,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51870,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH TUW
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL5261033426
7.3.3) Ulica: Henryka Raabego 13
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-793
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51870,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-01-01 do 2027-12-31| 2025-12-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |