„Dostawa oleju opałowego lekkiego do obiektów Gminy Łubnice w latach 2026-2027”

Gmina Łubnice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00613331
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00613331/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-19 13:54
Lokalizacja
Łubnice, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ebf773fa-6ef4-4511-afb6-98861b3ec538
Identyfikator
8661565306
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

EUROSPED PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytom, PL · lot 0
609 957 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00613331 z dnia 2025-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa oleju opałowego lekkiego do obiektów Gminy Łubnice w latach 2026-2027”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łubnice

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Łubnice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409666

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łubnice 66A

1.5.2.) Miejscowość: Łubnice

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-232

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 158659236

1.5.8.) Numer faksu: 158659236

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lubnice.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubnice.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ebf773fa-6ef4-4511-afb6-98861b3ec538

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa oleju opałowego lekkiego do obiektów Gminy Łubnice w latach 2026-2027”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebf773fa-6ef4-4511-afb6-98861b3ec538

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00613331

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00004883/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa oleju opałowego lekkiego do obiektów Gminy Łubnice w latach 2026-2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00529945

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.18.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 481980,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju opałowego w latach 2026-2027 w ilości szacunkowej ok. 174 000 litrów o właściwościach zgodnych z Polską Normą PN-C-99024:2011. Zapotrzebowanie ilościowe podane wyżej na olej opałowy, stanowi przewidywane, szacunkowe (+/-) zapotrzebowanie w okresie wykonania zamówienia i nie jest wiążące dla Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmian ilościowych uzależnionych od warunków pogodowych i zapotrzebowania na ciepło. Dostawy oleju w ramach niniejszego zamówienia dokonywane będą bezpośrednio do 6 kotłowni budynków zarządzanych przez Zamawiającego tj.:
a) Urzędu Gminy Łubnice, Łubnice 66a, 28-232 Łubnice,
b) Środowiskowego Domu Samopomocy w Budziskach, Budziska 149, 28-232 Łubnice,
c) Publicznej Szkoły Podstawowej w Gacach Słupieckich, Gace Słupieckie 85, 28-232 Łubnice,
d) Publicznej Szkoły Podstawowej w Wilkowej, Wilkowa 47, 28-232 Łubnice,
e) Publicznej Szkoły Podstawowej w Łubnicach, Łubnice 62, 28-232 Łubnice,
f) Centrum Kultury w Łubnicach, Łubnice 74, 28-232 Łubnice,
Dostawy odbywać się będą sukcesywnie na wniosek zamawiającego przesłany e-mailem lub faksem w miarę występujących potrzeb, każdorazowo, określając ilość potrzebnego oleju opałowego. Rozliczenie każdorazowego tankowania odbywać się będzie w oparciu o ilości rzeczywiste zatankowanego oleju (według wskazania przepływomierza). Wykonawca zobowiązany jest zapewnić transport oleju opałowego środkami transportu do tego przystosowanymi, tj. autocysterną wyposażoną w legalizowany przepływomierz z drukarką, pompą ssąco –tłoczącą oraz wąż gumowy o długości minimum 30 metrów. Olej opałowy dostarczany będzie w dni robocze w godz. 8.00 – 14.00 do kotłowni Zamawiającego. Dostawa sukcesywna w ciągu trwania umowy musi być zrealizowana w terminie nie dłuższym niż 72 godzin od przekazania zapotrzebowania (każdorazowego zamówienia).

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 609957,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 635639,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 609957,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EUROSPED PALIWA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6262859519

7.3.3) Ulica: Dworska 6

7.3.4) Miejscowość: Bytom

7.3.5) Kod pocztowy: 41-902

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 609957,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2027-12-31
2025-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy