Usługi przedłużenie rocznej subskrypcji posiadanych przez Zamawiającego licencji oprogramowania Microsoft 365 Business: Basic (100 szt.), Standard (100 szt.), Premium (100 szt.).
Główny Instytut Górnictwa - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00613378
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00613378/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-12-19 14:00
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4cce05fc-bb2b-4cc3-8596-ce186a91eac3
- Identyfikator
- 6340126016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00613378 z dnia 2025-12-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi przedłużenie rocznej subskrypcji posiadanych przez Zamawiającego licencji oprogramowania Microsoft 365 Business: Basic (100 szt.), Standard (100 szt.), Premium (100 szt.).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Główny Instytut Górnictwa - Państwowy Instytut Badawczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000023461
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Gwarków 1
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-166
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 32 259 25 87, +48 32 259 25 47
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ajuraszczyk@gig.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gig.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4cce05fc-bb2b-4cc3-8596-ce186a91eac31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Państwowy Instytut Badawczy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi przedłużenie rocznej subskrypcji posiadanych przez Zamawiającego licencji oprogramowania Microsoft 365 Business: Basic (100 szt.), Standard (100 szt.), Premium (100 szt.).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4cce05fc-bb2b-4cc3-8596-ce186a91eac3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00613378
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00564783
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ.26.29.2025.AGJU
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 154533,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi:
1. Przedłużenie rocznej subskrypcji posiadanych przez Zamawiającego licencji oprogramowania Microsoft 365 Business Basic (100 szt.),
2. Przedłużenie rocznej subskrypcji posiadanych przez Zamawiającego licencji oprogramowania Microsoft 365 Business Standard (100 szt.),
3. Przedłużenie rocznej subskrypcji posiadanych przez Zamawiającego licencji oprogramowania Microsoft 365 Business Premium (100 szt.).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego
72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 173676,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199998,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 173676,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P&P Solutions Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 1231300116
7.3.3) Ulica: Kazimierza Pułaskiego 76
7.3.4) Miejscowość: Konstancin-Jeziorna
7.3.5) Kod pocztowy: 05-510
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 173676,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-12-20 do 2026-12-19SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający uzupełnia pełną nazwę niniejszego postępowania (ze względu na ograniczoną ilość znaków w ogłoszeniu):usługi:
1. Przedłużenie rocznej subskrypcji posiadanych przez Zamawiającego licencji oprogramowania Microsoft 365 Business Basic (100 szt.),
2. Przedłużenie rocznej subskrypcji posiadanych przez Zamawiającego licencji oprogramowania Microsoft 365 Business Standard (100 szt.),
3. Przedłużenie rocznej subskrypcji posiadanych przez Zamawiającego licencji oprogramowania Microsoft 365 Business Premium (100 szt.).
| 2025-12-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |