Komisariat Policji w Rewalu – budowa nowej siedziby

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00613406
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00613406/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-19 14:02
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a05a6201-c324-42f1-9a81-6ad2a019fcd9
Identyfikator
8510309692
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie posterunków policjiPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlaneSłoneczne moduły fotoelektryczneInstalacje słoneczneBezprzestojowe źródła energiiAkumulatory elektryczneUsługi projektowania systemów zasilania energią elektrycznąRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalacje niskiego napięciaRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalacyjne roboty elektrotechniczneKonstrukcje gotoweRoboty w zakresie poprawy stanu środowiska naturalnegoRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychAparatura i sprzęt do celów demonstracyjnychMontaż anten radiowychInstalowanie okablowania komputerowegoInstalowanie central telefonicznychInstalowanie abonenckich central telefonicznychInstalowanie linii telefonicznychUkładanie kabliLokalna sieć komputerowaSystemy nadzoru o obwodzie zamkniętymIzolacja cieplnaInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie kotłówRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne gazoweRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejInstalowanie wentylacjiRoboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej

Wykonawcy

1 przyznane

JOANNA SCHRŐDERDobrzyca, PL · lot 0
13 370 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00613406 z dnia 2025-12-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Komisariat Policji w Rewalu – budowa nowej siedziby

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810903040

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Małopolska 47

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-515

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 47 78 11 404

1.5.8.) Numer faksu: 47 78 11 477

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@sc.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zachodniopomorska.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1205658

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Komisariat Policji w Rewalu – budowa nowej siedziby

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a05a6201-c324-42f1-9a81-6ad2a019fcd9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00613406

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00095311/62/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Komisariat Policji w rewalu - BUDOWA NOWEJ SIEDZIBY

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00519769

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZ-2380-100/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 14062734,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) budowa Komisariatu Policji w Rewalu wraz z urządzeniami budowlanymi, a w tym: instalacjami zewnętrznymi i przyłączami wg odrębnego opracowania: wodociągowymi, kanalizacji sanitarnej, gazowymi, elektrycznymi (WLZ, instalacje oświetlenia terenu), teletechnicznymi oraz masztem antenowym na dachu budynku o wysokości do 30m od poziomu terenu. Budynek zaprojektowano jako obiekt użyteczności publicznej wolnostojący z przeznaczeniem wynikającym z określonych ustaw.
Zakładane parametry projektowanego budynku:
- wysokość: 11,87 m;
- kubatura: 7 056,95 m3;
- powierzchnia zabudowy: 740,30 m2;
- powierzchnia użytkowa: 1 433,35 m2;
- ilość kondygnacji:
nadziemnych – 3;
podziemnych – 0.
2) wykonanie robót budowlanych obejmujących zagospodarowanie terenu, w tym m.in.:
- zewnętrzne instalacje na terenie działki Inwestora: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, gazowa, elektryczna, kanalizacji teletechnicznej;
- wewnętrzną komunikację z miejscami parkingowymi i chodnikiem;
- ogrodzenie systemowe z bramą przesuwną i furtką o wysokości 1,80m, wykonane na podmurówce;
- szlaban;
- maszty flagowe i semafor;
- miejsce składowania i segregacji odpadów stałych;
- dwa zjazdy:
• od strony zachodniej z ul. Brzozowej (drogi publicznej gminnej – dz. nr 406), zaprojektowano lokalizację zjazdu głównego;
• od strony wschodniej (droga niepubliczna gminna – dz. nr 314/14), zaprojektowano lokalizację zjazdu pomocniczego.
Zamawiający wymaga, aby roboty budowlane wykonane były z nowych materiałów o parametrach określonych w szczegółowych specyfikacjach technicznych dla wszystkich branż.
Szczegółowy opis i zakres robót zawarty jest w zbiorze dokumentacji stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ.
2. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45216111-5 - Roboty budowlane w zakresie posterunków policji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45000000-7 - Roboty budowlane

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

09332000-5 - Instalacje słoneczne

31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii

31430000-9 - Akumulatory elektryczne

71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45223810-7 - Konstrukcje gotowe

45262640-9 - Roboty w zakresie poprawy stanu środowiska naturalnego

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

39294000-9 - Aparatura i sprzęt do celów demonstracyjnych

45312330-9 - Montaż anten radiowych

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45314100-2 - Instalowanie central telefonicznych

45314120-8 - Instalowanie abonenckich central telefonicznych

45314200-3 - Instalowanie linii telefonicznych

45314310-7 - Układanie kabli

32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa

32235000-9 - Systemy nadzoru o obwodzie zamkniętym

45321000-3 - Izolacja cieplna

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13370000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19640640,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13370000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Budowlano-Usługowa "Twój Dom" Joanna Schrőder

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Aura Budownictwo Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 366992340

7.3.3) Ulica: Strzepowo 34a

7.3.4) Miejscowość: Dobrzyca

7.3.5) Kod pocztowy: 76-038

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty budowlane, drogowe, sanitarne i elektryczne.
Nazwa podwykonawcy: Przedsiębiorstwo Usług Ogólnobudowlanych "SCHRODER" Damian Schroder.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13370000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 19 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-12-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane