Dostawa sprzętu, materiałów i środków niezbędnych do działań w zakresie ochrony ludności i obrony cywilnej
GMINA PRZASNYSZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00614017
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00614017/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-19 19:44
- Lokalizacja
- Przasnysz, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4da1a4e8-23c0-44d0-914b-c2bd3a25ba2b
- Identyfikator
- 7611535277
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00614017 z dnia 2025-12-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu, materiałów i środków niezbędnych do działań w zakresie ochrony ludności i obrony cywilnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZASNYSZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. św. Stanisława Kostki 5
1.5.2.) Miejscowość: Przasnysz
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugprzasnysz@przasnysz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przasnysz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4da1a4e8-23c0-44d0-914b-c2bd3a25ba2b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu, materiałów i środków niezbędnych do działań w zakresie ochrony ludności i obrony cywilnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4da1a4e8-23c0-44d0-914b-c2bd3a25ba2b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00614017
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00066147/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa sprzętu, materiałów i środków niezbędnych do działań w zakresie ochrony ludności i obrony cywilnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00610607
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.17.4.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 169401,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego, nieużywanego sprzętu, materiałów i środków przeznaczonych do realizacji zadań w obszarze ochrony ludności i obrony cywilnej. Część I obejmuje dostawę sprzętu specjalistycznego: m. in. motopompy pływającej, prądownic, węży tłocznych.4.5.3.) Główny kod CPV: 34144213-4 - Motopompy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44482000-2 - Urządzenia przeciwpożarowe
31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
18812200-6 - Buty gumowe
18221300-7 - Płaszcze przeciwdeszczowe
31521320-3 - Latarki
4.5.5.) Wartość części: 154361,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego, nieużywanego sprzętu, materiałów i środków przeznaczonych do realizacji zadań w obszarze ochrony ludności i obrony cywilnej. Część 2 obejmuję dostawę sprzętu nie specjalistycznego: m. in. osuszacza powietrza, worków na piasek, plandek.4.5.3.) Główny kod CPV: 39721320-1 - Osuszacze powietrza
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
19732000-6 - Polipropylen
39522110-1 - Brezenty impregnowane
44511110-9 - Szpadle
39224200-0 - Szczotki
44512000-2 - Różne narzędzia ręczne
4.5.5.) Wartość części: 15040,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie, ponieważ jest ono obarczone wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy o udzielenie zamówienia publicznego
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie, ponieważ jest ono obarczone wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy o udzielenie zamówienia publicznego
| 2025-12-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |