Remont chodnika w rejonie budynku 4A – Rehabilitacja, na terenie Centrum Rehabilitacyjno – Opiekuńczego DPS w Łodzi

CENTRUM REHABILITACYJNO-OPIEKUŃCZE DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁODZI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00614140
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00614140/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-20 17:44
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-41c6f216-759a-42e1-9953-54d3fe2b3ccc
Identyfikator
7281671102
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH DANIELCZYKBedoń Przykościelny, PL · lot 0
26 924,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00614140 z dnia 2025-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont chodnika w rejonie budynku 4A – Rehabilitacja, na terenie Centrum Rehabilitacyjno – Opiekuńczego DPS w Łodzi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM REHABILITACYJNO-OPIEKUŃCZE DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁODZI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004273870

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Przybyszewskiego 255/267

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 92-338

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: 42 250 72 00 do 05

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@crodps.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.crodps.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-41c6f216-759a-42e1-9953-54d3fe2b3ccc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont chodnika w rejonie budynku 4A – Rehabilitacja, na terenie Centrum Rehabilitacyjno – Opiekuńczego DPS w Łodzi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41c6f216-759a-42e1-9953-54d3fe2b3ccc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00614140

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029305/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont chodnika w rejonie budynku 4A – Rehabilitacja, na terenie Centrum Rehabilitacyjno – Opiekuńczego DPS w Łodzi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00485704

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/5/CRO/2025/R

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 97460,76 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 30650,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont chodnika w rejonie budynku 4A – Rehabilitacja, na terenie Centrum Rehabilitacyjno – Opiekuńczego DPS w Łodzi.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji dostawy określają:
- Opis przedmiotu zamówienia– załącznik nr 3 do SWZ;
- Zdjęcia obrazujące obecny stan przedmiotu zamówienia- załącznik nr 3a i 3b do SWZ;
- Mapka poglądowa- załącznik nr 2a do SWZ;
- Przedmiar robót- załącznik nr 2b do SWZ;
- STWOR- załącznik nr 2 do SWZ;
- Projektowane postanowienia umowy– załącznik nr 6 do SWZ.
Termin realizacji od dnia podpisania Umowy do dnia 15 grudnia 2025 r.
Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części
zamówienia.
Wykonawca udziela gwarancji na roboty budowlane na okres od 24 do 48 miesięcy (kryterium oceny ofert) od daty podpisania przez Strony protokołu odbioru końcowego.
Wykonawca zobowiązany jest do posiadania ubezpieczenia/ polisy od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności związanej z przedmiotem umowy na kwotę nie mniejszą 25 000,00 zł.
Zamawiający, zgodnie z art. 100 ust. 1 Pzp, wymaga, aby zamówienie – jako zamówienie przeznaczone do użytku osób fizycznych, spełniało wymagania w zakresie dostępności dla wszystkich użytkowników, w tym dla osób z niepełnosprawnością.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26924,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 56516,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 26924,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROGI I BRUKI Wojciech Danielczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7282379473

7.3.3) Ulica: ul. Brzezińska 20

7.3.4) Miejscowość: Andrespol

7.3.5) Kod pocztowy: 95-020

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26924,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15
2025-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane