Zakup i dostawa oleju napędowego grzewczego na potrzeby Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Damnicy

Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Marynarza Polskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00614208
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00614208/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-21 21:11
Lokalizacja
Damnica, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2395eb8d-61d5-43a7-871c-d296e3822a42
Identyfikator
8391972503
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

OKTAN BRZESKI, GRZENKOWICZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłupsk, PL · lot 0
146 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00614208 z dnia 2025-12-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa oleju napędowego grzewczego na potrzeby Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Damnicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Marynarza Polskiego

1.3.) Oddział zamawiającego: SOSW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000180048

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Korczaka 1

1.5.2.) Miejscowość: Damnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-231

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: /59/ 811 30 69

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@oswdamnica.szkolnastrona.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://oswdamnica.szkolnastrona.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2395eb8d-61d5-43a7-871c-d296e3822a42

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa oleju napędowego grzewczego na potrzeby Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Damnicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2395eb8d-61d5-43a7-871c-d296e3822a42

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00614208

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034253/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup i dostawa oleju napędowego grzewczego na potrzeby SOSW w Damnicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00518366

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OSW.321.3.2025.V

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 134400,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego grzewczego (zwanego dalej „olejem”) do obiektu Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marynarza Polskiego w Damnicy, w roku 2026, w ilości ok. 40 000 litrów. Jednorazowe dostawy oleju wynoszą ok. 4 000 litrów.
2. Zamawiana łączna ilość oleju stanowi przewidywane, szacunkowe zapotrzebowanie i może ulec zmianie w przeciągu roku. Zamawiający zastrzega możliwość dokonania zakupu mniejszej lub większej ilości oleju w stosunku do ilości podanej w zamówieniu o +/- 30%. Ewentualne zmiany ilościowe mogą być uzależnione od warunków atmosferycznych panujących w sezonie grzewczym lub innych okoliczności nie dających się przewidzieć w chwili wszczęcia niniejszego postępowania. W takim przypadku wykonawcy nie przysługują wobec zamawiającego roszczenia odszkodowawcze z tytułu zmniejszenia lub zwiększenia zamówienia.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w rozdziale 5 specyfikacji warunków zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 146000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 148400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 146000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OKTAN Brzeski Grzenkowicz Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 588 196 99 03

7.3.3) Ulica: Bohaterów Westerplatte 7

7.3.4) Miejscowość: Słupsk

7.3.5) Kod pocztowy: 76-200

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 146000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 365 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji umowy - 365 dni, od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.
2025-12-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy