Przeglądów, serwisu, konserwacji wraz z bieżącą naprawą instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych w Muzeum Emigracji w Gdyni.
MUZEUM EMIGRACJI W GDYNI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00491743
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00491743/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-10 10:02
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-26cea2e3-73ed-4d9e-b947-4353e29b1eca
- Identyfikator
- 9581660196
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00491743 z dnia 2024-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeglądów, serwisu, konserwacji wraz z bieżącą naprawą instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych w Muzeum Emigracji w Gdyni.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM EMIGRACJI W GDYNI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221635204
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Polska 1
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-339
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@muzeumemigracji.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polska1.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Prowadzenie działalności kulturalnej, popularyzatorskiej, edukacyjnej, badawczej i wydawniczej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeglądów, serwisu, konserwacji wraz z bieżącą naprawą instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych w Muzeum Emigracji w Gdyni.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26cea2e3-73ed-4d9e-b947-4353e29b1eca
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491743
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00021276/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Kompleksowa obsługa serwisowa, przeglądy klimatyzacji oraz wentylacji w budynku Dworca Morskiego oraz Magazynu Tranzytowego Muzeum Emigracji w Gdyni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00433961
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający przewidział możliwość udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, tj.
polegającego na powtórzeniu podobnych usług stanowiących przedmiot niniejszego zamówienia na następujących
warunkach:
1) zamówienie na podobne usługi, zgodne z przedmiotem niniejszego zamówienia, może być udzielone Wykonawcy
wyłonionemu w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia w okresie 3 lat od dnia udzielenia niniejszego,
podstawowego zamówienia;
2) zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego ;
3) całkowita wartość powtórzonych podobnych usług została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości i nie będzie mogła
stanowić więcej niż 100% wartości niniejszego zamówienia(...);
Uzasadnienie prawne:
Art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z
2023 r. poz. 1605, ze zm.), zwanej dalej uPzp
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZP.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie kompleksowej opieki serwisowej, wykonywanie okresowych przeglądów i konserwacji instalacji/urządzeń klimatyzacji oraz wentylacji wraz z bieżącymi naprawami. Celem jest zagwarantowanie właściwego stanu technicznego systemu klimatyzacji i wentylacji w budynku Muzeum zapewniając mu maksymalnie sprawną, bezawaryjną i bezpieczną eksploatację zgodną z zasadami wiedzy technicznej oraz zaleceniami ujętymi w dokumentacji techniczno-ruchowej urządzeń (DTR). Miejscem świadczenia usługi jest budynek Dworca Morskiego w Gdyni przy ul. Polskiej 1 w Gdyni, wpisany do Wojewódzkiego Rejestru Zabytków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "KLIMAT" Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5860006766
7.3.3) Ulica: ul. Hutnicza 37A
7.3.4) Miejscowość: Gdynia
7.3.5) Kod pocztowy: 81-061
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 227894,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-01 do 2025-08-31| 2024-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |