Dowóz dzieci do szkół na terenie Gminy Gościno do Zespołu Szkół w Gościnie oraz Szkoły Podstawowej w Robuniu w oparciu o bilety miesięczne.

GMINA GOŚCINO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00491755
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00491755/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-10 10:04
Lokalizacja
Gościno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3069b7af-c57b-4efd-be58-86df720c66aa
Identyfikator
6711710176
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

KAMILA STARCZYKWrzosowo, PL · lot 0
192 978,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00491755 z dnia 2024-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci do szkół na terenie Gminy Gościno do Zespołu Szkół w Gościnie oraz Szkoły Podstawowej w Robuniu w oparciu o bilety miesięczne.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GOŚCINO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920676

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 58

1.5.2.) Miejscowość: Gościno

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-120

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 943513385

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.osinski@goscino.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goscino.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3069b7af-c57b-4efd-be58-86df720c66aa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz dzieci do szkół na terenie Gminy Gościno do Zespołu Szkół w Gościnie oraz Szkoły Podstawowej w Robuniu w oparciu o bilety miesięczne.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3069b7af-c57b-4efd-be58-86df720c66aa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491755

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449292

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: U/DOWÓZ DZIECI – GOŚCINO II/2024, ZP.271.17.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 322000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi dowozu uczniów do Zespołu Szkół w Gościnie
w roku szkolnym 2024/2025. Dowóz uczniów do szkoły oraz ich odwiezienie po zakończeniu zajęć odbywać się będzie w dni nauki szkolnej według rozkładów i godzin uzgodnionych z Zamawiającym. Zamawiający dopuszcza możliwość zmian w rozkładzie jazdy. W przypadku odpracowania zajęć szkolnych w innym dniu wolnym od zajęć, Wykonawca zobowiązany jest zapewnić przewóz dzieci zgodnie z rozkładem jazdy ustalonym przez Zamawiającego.

Ponadto Zamawiający dopuszcza możliwość korzystania z transportu przez inne osoby na zasadach komercyjnych w miarę dysponowania przez autobusy wolnymi miejscami w ramach regularnych przewozów osób w krajowym transporcie drogowym zgodnie z ustawą o transporcie drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 728
z późn. zm.).

Usługi przewozowe Wykonawca powinien wykonywać środkami transportu przystosowanymi do przewozu dzieci i młodzieży szkolnej, spełniającymi wszystkie wymagania bezpieczeństwa, higieny, a tym samym spełniać wszelkie kryteria i wymogi związane z przewozem pasażerskim. Wykonawca zamówienia musi zapewnić odpowiednią liczbę miejsc siedzących w pojeździe odpowiednio dla danej trasy. Zamawiający zastrzega, iż liczba uczniów na danych trasach może ulec zwiększeniu. W przypadku awarii autobusu Wykonawca jest zobowiązany do zapewnienia zastępczego środka transportu, w taki sposób, aby nie powodował opóźnień czasowych kursu. Wobec powyższego Wykonawca jest zobowiązany do dysponowania rezerwowym pojazdem. Maksymalny czas oczekiwania na podstawienie pojazdu zastępczego wynosi 45 minut.

Wykonawca usługi zobowiązany jest do zawarcia umowy ubezpieczeniowej od odpowiedzialności cywilnej oraz następstw nieszczęśliwych wypadków w związku z wykonywaniem przedmiotu umowy, przed podpisaniem umowy.

Świadczenie usług będących przedmiotem postępowania odbywać się będzie dla uczniów uczęszczających do szkół:
 Zespół Szkół w Gościnie zlokalizowany w dwóch budynkach, tj. ul. Kościuszki 5 oraz ul. Grunwaldzka 14
w Gościnie, w ogólnej liczbie dla obu części około 97 dzieci.
 Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Robuniu, ogólnej liczbie około 46 dzieci.

Zamawiający zapewnia opiekuna na wszystkich trasach przejazdu.
Wykonawca musi uwzględnić koszt dojazdu do początku wyznaczonej trasy oraz powrotu autobusu do bazy z ostatniego kursu danej trasy.
Zamawiający nie dopuszcza dzielenia tras bez zgody zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 192978,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 239210,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 192978,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Przewozowe Kami Kamila Starczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6721981681

7.3.4) Miejscowość: Wrzosowo

7.3.5) Kod pocztowy: 78-114

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 192978,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-09-02 do 2025-06-27

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi