Usługa wynajmu długoterminowego 2 fabrycznie nowych samochodów osobowych

PODLASKI FUNDUSZ EKOSYSTEM DOLINA ROLNICZA 4.0 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00615201
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00615201/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-22 10:31
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-70eeeb3b-c321-417d-adb8-7e410d694f5e
Identyfikator
5423477278
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osoboweUsługi w zakresie napraw i konserwacji samochodówUsługi ubezpieczenioweUsługi w zakresie transportu drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00615201 z dnia 2025-12-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wynajmu długoterminowego 2 fabrycznie nowych samochodów osobowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PODLASKI FUNDUSZ EKOSYSTEM DOLINA ROLNICZA 4.0 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 526962393

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żurawia 71 lokal 2.08

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-540

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@4podlaskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dolina-rolnicza.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-70eeeb3b-c321-417d-adb8-7e410d694f5e

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Badanie i analizy związane z jakością żywności

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa wynajmu długoterminowego 2 fabrycznie nowych samochodów osobowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70eeeb3b-c321-417d-adb8-7e410d694f5e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00615201

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 03/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa wynajmu długoterminowego 2 fabrycznie nowych samochodów osobowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50112000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 1 Pzp: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
Dnia 22 grudnia 2025 o godzinie 10:00 upłynął termin składania ofert w niniejszym postępowaniu. Do dnia upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.
W takim stanie rzeczy konieczne jest unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
2025-12-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi