Zakup agregatów prądotwórczych wraz z ich oprzyrządowaniem

POWIAT KRAPKOWICKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00615658
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00615658/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-22 11:31
Lokalizacja
Krapkowice, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-46d56c5c-325c-4891-9fef-16ec8b3dae61
Identyfikator
1990111672
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczePrzyczepy ogólnego zastosowaniaPrzyczepy

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF KOTKOWSKIKielce, PL · lot 0
205 658,46 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00615658 z dnia 2025-12-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup agregatów prądotwórczych wraz z ich oprzyrządowaniem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KRAPKOWICKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Krapkowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412533

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kilińskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Krapkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-303

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 774074328

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatkrapkowicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatkrapkowicki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1218598

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup agregatów prądotwórczych wraz z ich oprzyrządowaniem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46d56c5c-325c-4891-9fef-16ec8b3dae61

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00615658

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00024375/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.20 Zakup agregatów prądotwórczych wraz z ich oprzyrządowaniem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00542344

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.27.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 199187,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem postępowania jest zakup agregatów prądotwórczych (dalej jako urządzenia) wraz z ich oprzyrządowaniem dla wyznaczonych przez Starostę Krapkowickiego Podmiotów Ochrony Ludności, zgodnie z warunkami zawartymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy.
2. Część I - Dostawa agregatów przenośnych – szt. 9
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I zawiera załącznik Nr 5 do SWZ.
4. Wykonawca zapewnia, że urządzenia objęte przedmiotem zamówienia, odpowiadają wymaganiom określonym w opisie przedmiotu zamówienia oraz, że poszczególne ich komponenty są fabrycznie nowe, nie powystawowe, kompletne (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami niezbędnymi do użytkowania), a ich zakup i korzystanie zgodne z ich przeznaczeniem nie narusza prawa, w tym również praw osób trzecich.
5. Przez pojęcie fabrycznie nowy Zamawiający rozumie – nieużywany, wolny od wad tj. taki, który w swoim całym procesie produkcyjnym jest wytwarzany z elementów wytworzonych od podstaw, bez użycia w jakikolwiek sposób komponentów uzyskanych z innych produktów wcześniej użytkowanych, pochodzące z bieżącej produkcji, w opakowaniach producenta, ze znakiem towarowym producenta oraz określeniem pochodzenia, dostarczony w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Wszelkie instrukcje i etykiety muszą być sporządzone w języku polskim.
6. Urządzenia będące przedmiotem zamówienia muszą spełniać wymagania pod względem BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie oraz muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania w krajach Unii Europejskiej

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.) Wartość części: 158536,59 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem postępowania jest zakup agregatów prądotwórczych (dalej jako urządzenia) wraz z ich oprzyrządowaniem dla wyznaczonych przez Starostę Krapkowickiego Podmiotów Ochrony Ludności, zgodnie z warunkami zawartymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy.
2. Część II - Dostawa agregatu na przyczepie – szt. 1
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części II zawiera załącznik Nr 5 do SWZ.
4. Wykonawca zapewnia, że urządzenia objęte przedmiotem zamówienia, odpowiadają wymaganiom określonym w opisie przedmiotu zamówienia oraz, że poszczególne ich komponenty są fabrycznie nowe, nie powystawowe, kompletne (w szczególności ze wszystkimi podzespołami, częściami, materiałami niezbędnymi do użytkowania), a ich zakup i korzystanie zgodne z ich przeznaczeniem nie narusza prawa, w tym również praw osób trzecich.
5. Przez pojęcie fabrycznie nowy Zamawiający rozumie – nieużywany, wolny od wad tj. taki, który w swoim całym procesie produkcyjnym jest wytwarzany z elementów wytworzonych od podstaw, bez użycia w jakikolwiek sposób komponentów uzyskanych z innych produktów wcześniej użytkowanych, pochodzące z bieżącej produkcji, w opakowaniach producenta, ze znakiem towarowym producenta oraz określeniem pochodzenia, dostarczony w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Wszelkie instrukcje i etykiety muszą być sporządzone w języku polskim.
6. Urządzenia będące przedmiotem zamówienia muszą spełniać wymagania pod względem BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie oraz muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania w krajach Unii Europejskiej

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34223310-2 - Przyczepy ogólnego zastosowania

34223300-9 - Przyczepy

4.5.5.) Wartość części: 40650,41 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 205658,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 219584,52 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 205658,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo Handlowy Elkot Krzysztof Kotkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7960073533

7.3.3) Ulica: 25 Czerwca 71

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 205658,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-19

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.

2025-12-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy