„Realizacja Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026” – II postępowanie, z podziałem na części

GMINA OLSZYNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00615786
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00615786/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-22 11:49
Lokalizacja
Olszyna, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f127636d-0b27-402c-ae3e-693ac9f29f2b
Identyfikator
6131002876
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Cysterny do transportu wodyNamioty

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO 'ROLMECH' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPłońsk, PL · lot 0
52 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00615786 z dnia 2025-12-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Realizacja Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”
– II postępowanie, z podziałem na części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OLSZYNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821486

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 20

1.5.2.) Miejscowość: Olszyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-830

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 757212050

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@olszyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.olszyna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f127636d-0b27-402c-ae3e-693ac9f29f2b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Realizacja Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”
– II postępowanie, z podziałem na części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f127636d-0b27-402c-ae3e-693ac9f29f2b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00615786

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034187/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Realizacja Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 - Część 2 -Zakup i dostawa fabrycznie nowej przyczepy – cysterny do dowożenia wody pitnej o pojemności 5 000 dm3

1.2.6 Realizacja Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 - Część 3-Zakup i dostawa namiotu pneumatycznego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00512248

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZB.271.12.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 109500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowej przyczepy - cysterny do dowożenia wody pitnej o pojemności 5 000 dm3.
2. Zakres przedmiotu zamówienia:
Wyposażenie standardowe wozu do transportu wody pitnej:
• atest PZH dla wody pitnej;
• zbiornik stalowy, cynkowany ogniowo;
• zbiornik malowany z zewnątrz;
• właz górny min. ᴓ 400 mm;
• właz tylny min. ᴓ 600 mm;
• błotniki plastikowe;
• regulowana mechanicznie stopa podporowa;
• zaczep wymienny min. ᴓ 50 mm;
• tylna belka z 4 zaworami do czerpania wody;
• zawór kulowy 2";
• ręczny hamulec awaryjny;
• dwuprzewodowy pneumatyczny układ hamulcowy z regulatorem siły hamowania (lub hydrauliczny układ hamulcowy);
• piktogram "Woda pitna";
• piktogram PZH;
• instalacja elektryczno - oświetleniowa LED drabina prosta;
• pojemność 5000L
• ogumienie 385/65 R22,5;
• jedna oś.
Wóz powinien zostać wykonany zgodnie z atestem PZH wydanym na okres żywotności wozu. Wóz winien posiadać świadectwo homologacji, atest PZH.
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w Załączniku nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144212-7 - Cysterny do transportu wody

4.5.5.) Wartość części: 56000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa namiotu pneumatycznego 10-osobowego z niezbędnym wyposażeniem.
2. Zakres przedmiotu zamówienia:
Namiot NPS.5x7. Wymiary 5 x 7m - 10 - osobowy
2.1. Poszycie
Poszycie namiotu wykonane z tkaniny poliestrowej jednostronnie powleczonej poliuretanem w kolorze zewnętrznym czerwonym lub pomarańczowym, gramatura minimum 240 g/m2 posiadającym właściwości wodoszczelne i trudnopalne.
2.2. Stelaż pneumatyczny
Wykonany z tkaniny poliestrowej obustronnie powleczonej polichlorkiem winylu o gramaturze minimum 550 g/m² posiadającym właściwości gazoszczelne. Minimalna powierzchnia użytkowa 33 m2 ,zapewniający wytrzymałość ciśnieniową co najmniej 3 dni,
2.3. Podłoga
Podłoga namiotu /kolor szary/ wykonana z tkaniny poliestrowej obustronnie powleczonej polichlorkiem winylu połączona na stałe z poszyciem i stelażem o wykończeniu antypoślizgowym, posiadającym właściwości wodoszczelne i trudnopalne, gramatura minimum 450 g/m2 .
2.4. Podpinka
Każdy namiot z wewnętrzną podpinką.
3. Wyposażenia namiotu:
- pompka elektryczna;
- komplet lamp;
- wentylatorów do przewietrzania,;
- łóżka polowe;
- krzesła;
- śpiwory;
- zestaw do ogrzewania.
4. Wymagania techniczne przedmiotu zamówienia:
Namiot pneumatyczny o konstrukcji stelażowej powinien być wykonany z tkaniny technicznej PVC lub tkaniny aramidowej odpornej na:
• promieniowanie UV,
• ekstremalne warunki atmosferyczne,
• pleśń i grzyby podczas długiego magazynowania.
Dane techniczne:
• Miejsce na ilość osób – min. 10;
• Liczba okien – min. 2;
• Powierzchnia całkowita – min. 33 m2;
• Powierzchnia użytkowa – min. 30 m2.
Wyposażenie namiotu pneumatycznego:
• Pompka elektryczna – 1szt.
• Lampy – 2 szt.
Typ: LED
Max. pobór mocy: 60W
• Wentylator do przewietrzania – 1 szt.
Max. pobór mocy: 800W
• Łóżko polowe – 10 szt.;
Min. wymiary: 190x80 cm
• Krzesło – 10 szt.;
Min. wymiary siedziska: 330x450mm
• Śpiwory – 10 szt.;
Min. wymiary: dł. 185 cm
• Zestaw do ogrzewania – 1 szt.
Min. moc: 20kw;
Forma transportu: (np. koła transportowe);
Wyposażona w termostat do regulacji temperatury.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39522530-1 - Namioty

4.5.5.) Wartość części: 53500,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 52000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 52000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 52000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Rolmech sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5670003718,

7.3.3) Ulica: ulica: Pułtuska nr: 41B

7.3.4) Miejscowość: Płońsk

7.3.5) Kod pocztowy: 09-100

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 52000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (t.j. Dz.U. z 2024r. poz. 1320 ze zm.), Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym z możliwością negocjacji pn. „Realizacja Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026” – II postępowaniem, z podziałem na części:
Część 2 – Zakup i dostawa namiotu pneumatycznego 10-osobowego z niezbędnym wyposażeniem do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert, tj. do dnia 12.11.2025 r. do godz. 10:00, nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-12-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy