Zakup sprzętu medycznego dla nowo tworzonego Oddziału Chirurgii Naczyniowej w MSzS Sp. z o.o. w Radomiu – zakup defibrylatora, ssaków, pomp infuzyjnych, monitorów pacjenta, wideolaryngoskopu

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. o.o. w Radomiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00491902
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00491902/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-10 10:40
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-35e2f191-2ed2-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
7962963679
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00491902 z dnia 2024-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu medycznego dla nowo tworzonego Oddziału Chirurgii Naczyniowej w MSzS Sp. z o.o. w Radomiu – zakup defibrylatora, ssaków, pomp infuzyjnych, monitorów pacjenta, wideolaryngoskopu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. o.o. w Radomiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670209356

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleksandrowicza 5

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-617

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@wss.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wss.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mss.ezamawiajacy.pl/pn/mss/demand/163295/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Sp.z o.o.

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup sprzętu medycznego dla nowo tworzonego Oddziału Chirurgii Naczyniowej w MSzS Sp. z o.o. w Radomiu – zakup defibrylatora, ssaków, pomp infuzyjnych, monitorów pacjenta, wideolaryngoskopu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35e2f191-2ed2-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491902

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040872/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.41 Zakup sprzętu medycznego dla nowo tworzonego Oddziału Chirurgii Naczyniowej - zakup defibrylatorów, ssaków, pomp infuzyjnych, monitorów pacjenta, wideolaryngoskopu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00376043

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.341.42.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup sprzętu medycznego dla nowo tworzonego Oddziału Chirurgii Naczyniowej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym Sp. z o.o. w Radomiu – zakup defibrylatora, ssaków, pomp infuzyjnych, monitorów pacjenta, wideolaryngoskopu.” Zakres rzeczowy obejmuje:
a) defibrylator– 2 szt., ssak eletryczny szt 2, pompy infuzyjne szt. 8, pompy objętościowe szt 4

4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.) Wartość części: 225000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup sprzętu medycznego dla nowo tworzonego Oddziału Chirurgii Naczyniowej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym Sp. z o.o. w Radomiu – zakup defibrylatora, ssaków, pomp infuzyjnych, monitorów pacjenta, wideolaryngoskopu.” Zakres rzeczowy obejmuje:
b ) wideolaryngoskop szt 1

4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.) Wartość części: 34000 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup sprzętu medycznego dla nowo tworzonego Oddziału Chirurgii Naczyniowej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym Sp. z o.o. w Radomiu – zakup defibrylatora, ssaków, pomp infuzyjnych, monitorów pacjenta, wideolaryngoskopu.” Zakres rzeczowy obejmuje:
c) monitor pacjenta – 2 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.) Wartość części: 10157,4 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając na podstawie art. 260 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą”, Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania w zakresie części 1 zamówienia. Uzasadnienie decyzji: Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp - Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty
Uzasadnienie:
Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 225 000,00PLN brutto . Oferta złożona przez firmę MSCD Sp. z o.o., ul. Bursaki 6, 20-150 Lublin w wysokośći 274 116,96 PLN brutto przewyższa kwotę przeznaczoną o 49 116,96 brutto PLN. Zamawiający działając na podstawie Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp unieważnia postępowanie z powodu iż cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając na podstawie art. 260 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą”, Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania w zakresie części 2 zamówienia. Uzasadnienie decyzji: Art. 255 pkt 1 ustawy Pzp - Nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty
Uzasadnienie:.
W części 2 nie złożono żadnej oferty w związku z czym Zamawiający działając na podstawie Art. 255 pkt 1 ustawy Pzp unieważnia postępowanie w danej części

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając na podstawie art. 260 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą”, Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania w zakresie części 3 zamówienia. Uzasadnienie decyzji: Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp - Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty
Uzasadnienie:
Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 34 000,00 PLN brutto Oferta złożona przez firmę VIRIDIAN POLSKA Sp. z o.o., ul. Morgowa 4, 04-224 Warszawa w wysokośći 46 010,16 PLN brutto przewyższa kwotę przeznaczoną o 12 010,16 PLN. Zamawiający działając na podstawie Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp unieważnia postępowanie z powodu iż cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

2024-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy