Modernizacja i przebudowa drogi gminnej – dz. nr ew. 143 obręb Jędrychowo, gm. Sorkwity – etap I

Gmina Sorkwity

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00491922
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00491922/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-10 10:45
Lokalizacja
Sorkwity, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f8cb3436-8cee-498d-88dd-9f8177e6f42a
Identyfikator
7422123160
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie oznakowania drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

SPÓŁKA JAWNA 'ŻWIREK' KATARZYNA SKWIOT, ADAM SKWIOT, BREJDYNY 68, 11-710 PIECKIPiecki, PL · lot 0
300 545,81 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00491922 z dnia 2024-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i przebudowa drogi gminnej – dz. nr ew. 143 obręb Jędrychowo, gm. Sorkwity – etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sorkwity

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742741

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Olsztyńska 16A

1.5.2.) Miejscowość: Sorkwity

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-731

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 89 7428537

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugsorkwity.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gminasorkwity.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja i przebudowa drogi gminnej – dz. nr ew. 143 obręb Jędrychowo, gm. Sorkwity – etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8cb3436-8cee-498d-88dd-9f8177e6f42a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491922

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00020802/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja drogi w Janowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00428991

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RBG.271.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na modernizacji i przebudowie drogi gminnej w miejscowości Janowo. Inwestycja jest zlokalizowana w województwie Warmińsko - Mazurskim, Powiecie Mrągowskim, Gminie Sorkwity, obręb 8 Jędrychowo na działce o numerze ewidencyjnym: 143. Inwestycja będzie realizowana na odcinku ok 300,00 m. Na przedmiotowe roboty budowlane, w szczególności składają się: poszerzenie korpusu drogowego (zdjęcie warstwy humusu, ścięcie poboczy), utwardzenie drogi. W ramach robót zostanie ułożona nawierzchnia z AC 11 S Kr 1-2 grubości 4cm oraz warstwa wiążąca z AC16W gr 5cm Kr 1-2 na szerokości średniej 3,0m. Przewiduje się wzmocnienie nawierzchni poboczy warstwą kruszywa łamanego 0-31,5 C50/30 gr 25cm – szerokość poboczy 0,5m. Wykonawca wykona dojazdy do działek przyległych do działki nr 143. Wykonawca na własny koszt opracuje projekt czasowej organizacji ruchu na czas wykonywania robót oraz uzyska wszystkie do tego niezbędne opinie i uzgodnienia. Wykonawca jest zobowiązany do utrzymania ruchu publicznego oraz utrzymania istniejących obiektów na terenie budowy, w okresie trwania realizacji zamówienia. Przebudowa drogi, będzie zrealizowana na podstawie zgłoszenia robót dokonanego w Starostwie Powiatowym w Mrągowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 300545,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 456661,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 300545,81 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPÓŁKA JAWNA "ŻWIREK" KATARZYNA SKWIOT, ADAM SKWIOT, BREJDYNY 68, 11-710 PIECKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7421583623

7.3.3) Ulica: Brejdyny 68

7.3.4) Miejscowość: Piecki

7.3.5) Kod pocztowy: 11-720

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 300545,81 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane