Dostawa urządzeń do wody pitnej w ramach zadania realizowanego z Programu OLiOC na lata 2025/2026
GMINA DĘBNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00616493
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00616493/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-22 13:25
- Lokalizacja
- Dębno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6fa8dc6d-0cd1-43c7-a1b1-c4d844bffaa6
- Identyfikator
- 5971627649
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Maszyny do pakowania zbiorczego lub jednostkowegoZbiorniki na wodęCysterny do transportu wodyAparatura do oczyszczania wodyPompy zanurzenioweUrządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higieniczne
Wykonawcy
2 przyznane
"HYDRO - PARTNER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLeszno, PL · lot 0
264 450 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII ŚRODOWISKA EKOWODROL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL · lot 2
448 950 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00616493 z dnia 2025-12-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa urządzeń do wody pitnej w ramach zadania realizowanego z Programu OLiOC na lata 2025/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĘBNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966993
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Dębno
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-400
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 95 760 3001 do 4
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bok@debno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.debno.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_debno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa urządzeń do wody pitnej w ramach zadania realizowanego z Programu OLiOC na lata 2025/20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6fa8dc6d-0cd1-43c7-a1b1-c4d844bffaa6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00616493
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00527176
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZK/2//2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Automatyczna paczkowarka do wody pitnej – szt.1, oraz:a) podłączenie urządzenia do wykonanych przyłączy: woda, energia elektryczna zlokalizowanych w odległości nie większej niż 2 m od paczkowarki,
b) dostarczenie folii z nadrukiem uniwersalnym w ilości odpowiadającej co najmniej 1’000 szt. worków 1 litrowych,
c) dostarczenie pojemników transportowych przeznaczonych dla zapakowanej wody w ilości 10 szt,
d) uruchomienie urządzenia,
e) przeprowadzenie szkolenia personelu,
f) przygotowanie kompletnego wniosku do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego o wydanie oceny higienicznej dla dostarczonej paczkowarki.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42921300-1 - Maszyny do pakowania zbiorczego lub jednostkowego
4.5.5.) Wartość części: 290000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Zbiornik na wodę pitną 1225 L – szt.1, dostosowany do przechowywania i transportowania wody pitnej.2) Przyczepa z cysterną do wody pitnej 5000 L – szt.1.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego minimalne wymagania techniczno-użytkowe są określone w „OPISIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44611500-1 - Zbiorniki na wodę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34144212-7 - Cysterny do transportu wody
4.5.5.) Wartość części: 34400 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Mobilna stacja uzdatniania wody – szt.1.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego minimalne wymagania techniczno-użytkowe są określone w „OPISIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42912330-4 - Aparatura do oczyszczania wody
4.5.5.) Wartość części: 369808,94 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pompa zatapialna – szt.1, do pompowania wody z obecnością dużych zanieczyszczeń, do wypompowywania ścieków surowych przemysłowych i kanalizacyjnych, do pompowania wody gruntowej i deszczowej, do czerpania wody z rzek i stawów, do opróżniania zbiorników i basenów.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego minimalne wymagania techniczno-użytkowe są określone w „OPISIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 43134100-2 - Pompy zanurzeniowe
4.5.5.) Wartość części: 7796,74 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Moduł dezynfekcji cystern, przeznaczony do dezynfekcji wody znajdującej się w cysternie do przewozu wody pitnej – szt.1.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego minimalne wymagania techniczno-użytkowe są określone w „OPISIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33191000-5 - Urządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higieniczne
4.5.5.) Wartość części: 82000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 264450 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 264450 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 264450 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDRO-PARTNER Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 411429699
7.3.3) Ulica: Gronowska 4a
7.3.4) Miejscowość: Leszno
7.3.5) Kod pocztowy: 64-100
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 264450 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-30Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 448950 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 984000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 448950 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska EkoWodrol Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 330050293
7.3.3) Ulica: Słowiańska 13
7.3.4) Miejscowość: Koszalin
7.3.5) Kod pocztowy: 75-846
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 448950 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-22Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak ofert.
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zadanie jest współfinansowane ze środków Programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025/2026.| 2025-12-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |