Zakup sprzętu medycznego dla nowo tworzonego Oddziału Chirurgii Naczyniowej w MSzS Sp. z o.o. w Radomiu – zakup defibrylatorów, ssaków, pomp infuzyjnych, monitorów pacjenta

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. o.o. w Radomiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00491936
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00491936/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-10 10:49
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-63412a85-3a34-11ef-b37c-4e696a6d8c25
Identyfikator
7962963679
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00491936 z dnia 2024-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu medycznego dla nowo tworzonego Oddziału Chirurgii Naczyniowej w MSzS Sp. z o.o. w Radomiu – zakup defibrylatorów, ssaków, pomp infuzyjnych, monitorów pacjenta

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. o.o. w Radomiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670209356

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleksandrowicza 5

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-617

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@wss.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wss.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.wss.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spólka z o.o.

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup sprzętu medycznego dla nowo tworzonego Oddziału Chirurgii Naczyniowej w MSzS Sp. z o.o. w Radomiu – zakup defibrylatorów, ssaków, pomp infuzyjnych, monitorów pacjenta

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63412a85-3a34-11ef-b37c-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00491936

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00040872/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.41 Zakup sprzętu medycznego dla nowo tworzonego Oddziału Chirurgii Naczyniowej - zakup defibrylatorów, ssaków, pomp infuzyjnych, monitorów pacjenta, wideolaryngoskopu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00399597

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.341.49.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Zakup sprzętu medycznego dla nowo tworzonego Oddziału Chirurgii Naczyniowej w
Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym Sp. z o.o. w Radomiu – zakup defibrylatora, ssaków, pomp infuzyjnych, monitorów
pacjenta, wideolaryngoskopu.” Zakres rzeczowy obejmuje:
a) defibrylator– 2 szt., ssak eletryczny szt 2, pompy infuzyjne szt. 8, pompy objętościowe szt 4, monitor pacjenta szt 3

4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając na podstawie art. 260 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą”, Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania w zakresie części 1 zamówienia. Uzasadnienie decyzji: Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp - Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty
Uzasadnienie:
Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 275 000,00PLN brutto . Oferta złożona przez firmę MSCD Sp. z o.o., ul. Bursaki 6, 20-150 Lublin w wysokośći 344 405,52 PLN brutto przewyższa kwotę przeznaczoną o 69 405,52 brutto PLN. Zamawiający działając na podstawie Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp unieważnia postępowanie z powodu iż cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2024-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy