Rozbudowa licencji Data Protection Suite for VMware z 20 do 32 CPU oraz zapewnienie wsparcia technicznego producenta na poziomie ProSupport dla całości na okres 60 miesięcy.
Województwo Warmińsko-Mazurskie - Warmińsko-Mazurskie Centrum Nowych Technologii
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00616517
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00616517/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-12-22 13:29
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b468d4b-3379-4ebe-af21-ad1d7184e088
- Identyfikator
- 7393993957
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
Wykonawcy
1 przyznane
SYNTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrabówka, PL · lot 0
527 301 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00616517 z dnia 2025-12-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Rozbudowa licencji Data Protection Suite for VMware z 20 do 32 CPU oraz zapewnienie wsparcia technicznego producenta na poziomie ProSupport dla całości na okres 60 miesięcy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Warmińsko-Mazurskie - Warmińsko-Mazurskie Centrum Nowych Technologii
1.3.) Oddział zamawiającego: WMCNT
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 526918601
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bartosza Głowackiego 14
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-448
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 89 613 13 40
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wmcnt.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.wmcnt.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wmcnt1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa licencji Data Protection Suite for VMware z 20 do 32 CPU oraz zapewnienie wsparcia technicznego producenta na poziomie ProSupport dla całości na okres 60 miesięcy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b468d4b-3379-4ebe-af21-ad1d7184e088
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00616517
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036385/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Rozbudowa licencji Data Protection Suite for VMware z 20 do 32 CPU oraz zapewnienie wsparcia technicznego producenta na poziomie ProSupport dla całości na okres 60 miesięcy.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00533035
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O.252.25.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 432000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania - Rozbudowa licencji Data Protection Suite for VMware z 20 do 32 CPU oraz zapewnienie wsparcia technicznego producenta na poziomie ProSupport dla całości (odnowienie 20 CPU i nowe wsparcie dla 12 CPU) na okres 60 miesięcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 527301,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 527301,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 527301,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Syntis Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9662095116
7.3.3) Ulica: ul. Szosa Baranowicka 75
7.3.4) Miejscowość: Grabówka
7.3.5) Kod pocztowy: 15-523
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 527301,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni
| 2025-12-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |