Cyberbezpieczny Samorząd Gminy Fabianki - II postępowanie

Gmina Fabianki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00616827
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00616827/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-22 14:05
Lokalizacja
Fabianki, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d361f108-da8f-41c4-8e70-20e9f0b82eaa
Identyfikator
8882892245
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Awaryjne urządzenia energetyczneUrządzenia sieciowePakiety oprogramowania zabezpieczającegoJednostki prądotwórcze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00616827 z dnia 2025-12-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Cyberbezpieczny Samorząd Gminy Fabianki - II postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Fabianki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866844

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Fabianki 4

1.5.2.) Miejscowość: Fabianki

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-811

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 542517010

1.5.8.) Numer faksu: 542517029

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@fabianki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.fabianki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d361f108-da8f-41c4-8e70-20e9f0b82eaa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Cyberbezpieczny Samorząd Gminy Fabianki - II postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d361f108-da8f-41c4-8e70-20e9f0b82eaa

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00616827

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00017590/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Cyberbezpieczny Samorząd Gminy Fabianki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 ((FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemy cyberbezpieczeństwa w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00576652

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.22.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających odporność na cyberataki wraz z wdrożeniem w ramach realizacji projektu grantowego p.n. „Cyberbezpieczny Samorząd Gminy Fabianki”- II postępowanie, spełniających warunki (parametry) techniczne określone w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia.
Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż 12 miesięcy przez datą instalacji nie pochodzący z wystawy lub z ekspozycji, kompletny, wraz z potrzebnymi do działania przewodami, z odpowiednim oprogramowaniem, posiadający wymagane prawem atesty i certyfikaty oraz nie wymagający żadnych dodatkowych nakładów, gotowy do pracy, nierefubrishowany. Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu na jego żądanie potrzebnych wyjaśnień o stosunkach prawnych i faktycznych dotyczących rzeczy, w szczególności dotyczących daty produkcji i pochodzenia rzeczy.
1 PRZEŁĄCZNIKI ZARZĄDZALNE TYP I 4
2 UPS DO SERWEROWNI 1
3 UTM DO OCHRONY SIECI LAN 1
4 UPS SERWEROWY TYP II 2
Jeżeli w dokumentach dotyczących opisu przedmiotu zamówienia zostały wskazane nazwy towarów, patenty lub pochodzenia, źródło lub szczególny proces, które charakteryzują zamawiane produkty, oznacza to, że wskazaniom tym towarzyszom wyrazy „lub równoważne” Za równoważne Zamawiający uzna produkty, które posiadają podstawowe parametry techniczne i funkcjonalności nie gorsze niż produkty określone w SWZ, opisane w załącznikach.


Zamawiający wymaga złożenia Przedmiotowych środków dowodowych określonych w załączniku nr 4 do SWZ

Jeżeli Wykonawca nie złoży ww. przedmiotowych środków dowodowych lub złożone dokumenty będą niekompletne, Zamawiający będzie wzywał do ich złożenia/uzupełnienia, zgodnie z art. 107 pkt. 2 Pzp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego

4.5.5.) Wartość części: 39450,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa urządzeń i oprogramowania zwiększających odporność na cyberataki wraz z wdrożeniem w ramach realizacji projektu grantowego p.n. „Cyberbezpieczny Samorząd Gminy Fabianki”- II postępowanie, spełniających warunki (parametry) techniczne określone w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia.
Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż 12 miesięcy przez datą instalacji nie pochodzący z wystawy lub z ekspozycji, kompletny, wraz z potrzebnymi do działania przewodami, z odpowiednim oprogramowaniem, posiadający wymagane prawem atesty i certyfikaty oraz nie wymagający żadnych dodatkowych nakładów, gotowy do pracy, nierefubrishowany. Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu na jego żądanie potrzebnych wyjaśnień o stosunkach prawnych i faktycznych dotyczących rzeczy, w szczególności dotyczących daty produkcji i pochodzenia rzeczy.

1 AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY 1

Jeżeli w dokumentach dotyczących opisu przedmiotu zamówienia zostały wskazane nazwy towarów, patenty lub pochodzenia, źródło lub szczególny proces, które charakteryzują zamawiane produkty, oznacza to, że wskazaniom tym towarzyszom wyrazy „lub równoważne” Za równoważne Zamawiający uzna produkty, które posiadają podstawowe parametry techniczne i funkcjonalności nie gorsze niż produkty określone w SWZ, opisane w załącznikach.


Zamawiający wymaga złożenia Przedmiotowych środków dowodowych określonych w załączniku nr 4 do SWZ

Jeżeli Wykonawca nie złoży ww. przedmiotowych środków dowodowych lub złożone dokumenty będą niekompletne, Zamawiający będzie wzywał do ich złożenia/uzupełnienia, zgodnie z art. 107 pkt. 2 Pzp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.) Wartość części: 39450,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-12-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy