Zakup sprzętu technicznego i wyposażenia w zakresie zasilania awaryjnego i dystrybucji energii w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026

POWIAT ZGORZELECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00616970
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00616970/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-22 14:24
Lokalizacja
Zgorzelec, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-48ddab27-ce32-4769-b247-f3d0eb426c34
Identyfikator
6151811188
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwaOsuszaczeOgrzewacze powietrza lub powietrza inne niż elektryczneGeneratoryJednostki prądotwórczeOświetlenie zewnętrzne

Wykonawcy

3 przyznane

· lot 0
· lot 0
PIOTR PALACZPOTĘPA, PL · lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00616970 z dnia 2025-12-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu technicznego i wyposażenia w zakresie zasilania awaryjnego i dystrybucji energii w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ZGORZELECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821351

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 8 A

1.5.2.) Miejscowość: Zgorzelec

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-900

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiat.zgorzelec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatzgorzelecki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatzgorzelecki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup sprzętu technicznego i wyposażenia w zakresie zasilania awaryjnego i dystrybucji energii w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48ddab27-ce32-4769-b247-f3d0eb426c34

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00616970

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00025629/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.11 Zakup sprzętu technicznego i wyposażenia w zakresie zasilania awaryjnego i dystrybucji energii ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00525823

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.272.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 313550,94 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I - Realizacja zadania polegała będzie na dostawie fabrycznie nowych osuszaczy powietrza – 10 szt., nagrzewnic olejowych – 10 szt., agregatów prądotwórczych o mocy do 5 kVA - 10 szt., przedłużaczy – 10 szt. i rozdzielaczy prądu 5-gniazdkowych – 10 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42113161-0 - Osuszacze

39721300-5 - Ogrzewacze powietrza lub powietrza inne niż elektryczne

31120000-3 - Generatory

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.) Wartość części: 86087,80 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II - Realizacja zadania polegała będzie na dostawie fabrycznie nowego agregatu prądotwórczego na przyczepie 50 kVA – 1 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31120000-3 - Generatory

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.) Wartość części: 61463,14 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III - Realizacja zadania polegała będzie na dostawie fabrycznie nowego zestawu oświetlenia – 10 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

4.5.5.) Wartość części: 166000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 201597,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 201597,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 201597,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Headu Piotr Palacz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6452380286

7.3.4) Miejscowość: Potępa

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 201597,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-11

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zadanie dofinansowane w ramach dotacji z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026
2025-12-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy