Kompleksowa usługa organizacji i realizacji wyjazdu studyjnego do Hanoweru (...) w ramach operacji pn. „Innowacyjne rozwiązania dla rolnictwa-międzynarodowe Targi Rolnicze Agritechnica 2025(...)

LUBUSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00617294
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00617294/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-22 15:12
Lokalizacja
Kalsk, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8200e3c5-f401-42d4-a05b-59be44790bb9
Identyfikator
9271603749
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznejOrganizacja wycieczekUsługi hotelarskieUsługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiUsługi w zakresie organizacji imprez

Wykonawcy

1 przyznane

MAGDALENA SIŚKIEWICZKraków, PL · lot 0
164 901 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00617294 z dnia 2025-12-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa usługa organizacji i realizacji wyjazdu studyjnego do Hanoweru (...) w ramach operacji pn. „Innowacyjne rozwiązania dla rolnictwa-międzynarodowe Targi Rolnicze Agritechnica 2025(...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: LUBUSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO

1.3.) Oddział zamawiającego: LODR

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001059001

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 91

1.5.2.) Miejscowość: Kalsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-100

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 68 385 2091

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lodr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodr.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lodr

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa jednostka organizacyjna posiadająca osobowość prawną

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


doradztwo rolnicze

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa usługa organizacji i realizacji wyjazdu studyjnego do Hanoweru (...) w ramach operacji pn. „Innowacyjne rozwiązania dla rolnictwa-międzynarodowe Targi Rolnicze Agritechnica 2025(...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8200e3c5-f401-42d4-a05b-59be44790bb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00617294

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00122447/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Kompleksowa organizacja zagranicznego wyjazdu studyjnego pn.: Innowacyjne rozwiązania dla rolnictwa - międzynarodowe Targi Rolnicze EuroTier AGRITECHNICA w Hanowerze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Operacja dofinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027. Instytucja Zarządzająca Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00444635

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 8/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 125772,35 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe przygotowanie i realizacja trzydniowego wyjazdu studyjnego do Hanoweru dla 33 uczestników, zgodnie z celami Planu Operacyjnego na 2025 r i zapisami Opisu Przedmiotu Zamówienia, w tym:
a) zapewnienie uczestnikom biletów wstępu na Targi AGRITECHNICA w Hanowerze,
b) organizację wizyt w gospodarstwach rolnych i instytucjach w regionie Hanoweru, z prezentacją metod przetwórstwa produktów roślinnych i zwierzęcych, innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie, systemów jakości żywności oraz modeli marketingu bezpośredniego,
c) przeprowadzenie pokazu przetwórczego o profilu owocowo-warzywnym wraz z prelekcją,
d) stworzenie możliwości wymiany wiedzy i doświadczeń polsko-niemieckich oraz nawiązania kontaktów służących rozwojowi i promocji nowych modeli organizacji sprzedaży produktów regionalnych,
e) zapewnienie odzieży ochronnej wymaganej podczas wizyt w gospodarstwach (fartuchy, ochraniacze, rękawiczki),
f) kompleksową obsługę logistyczną: transport autokarowy, zakwaterowanie w hotelu min. 4* (pokoje 1–2 osobowe z łazienką), całodzienne wyżywienie (śniadania, obiady z deserem i kolacje),
g) opiekę pilota odpowiedzialnego za realizację programu oraz tłumacza języka polskiego i niemieckiego,
h) ubezpieczenie uczestników (NNW) na cały czas trwania wyjazdu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 – Opis przedmiotu Zamówienia i Załączniku nr 2 Projekt umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

63511000-4 - Organizacja wycieczek

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 110000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 164901,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 164901,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Magdalena Siśkiewicz New Challenge

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6562246838

7.3.3) Ulica: ul. Bonarka

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 164901,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-14
2025-12-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi