Zakup sprzętu komputerowego wraz z akcesoriami dla pracowników urzędu.
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00617346
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00617346/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-22 15:22
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1df29cb8-a7c9-47b4-a1d8-17555c1c2b46
- Identyfikator
- 7781459285
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00617346 z dnia 2025-12-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu komputerowego wraz z akcesoriami dla pracowników urzędu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 300975927
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 57
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-891
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.poznan@poznan.rdos.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gov.pl/web/rdos-poznan
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1df29cb8-a7c9-47b4-a1d8-17555c1c2b461.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup sprzętu komputerowego wraz z akcesoriami dla pracowników urzędu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1df29cb8-a7c9-47b4-a1d8-17555c1c2b46
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00617346
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00602555
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOK.261.20.2025.MS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
- w ramach zamówienia gwarantowanego: dostawa 10 komputerów przenośnych klasy PC wraz z systemem operacyjnym oraz stacją dokującą, wyposażonych w mysz i torbę przenośną oraz 15 monitorów;
- w ramach prawa opcji: dostawa do 5 komputerów przenośnych klasy PC wraz z systemem operacyjnym oraz stacją dokującą, wyposażonych w mysz i torbę przenośną oraz do 10 monitorów.
Szczegółowy opis przedmiotu oraz realizacji zamówienia określone są w Załączniku nr 1 do SWZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30237000-9 - Części, akcesoria i wyroby do komputerów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie przed terminem do składania ofert, gdyż dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.| 2025-12-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |