BUDOWA DROGI GMINNEJ D8.KDL WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ – ROBOTY NAWIERZCHNIOWE ORAZ OŚWIETLENIE ULICZNE

MIASTO JELENIA GÓRA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00492024
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00492024/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-10 11:10
Lokalizacja
Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4a410d5b-12cc-4ea3-a4d5-cd6c83e0effb
Identyfikator
6110003899
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty drogoweRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

KÓŁKO ROLNICZE W SIEDLĘCINIESiedlęcin, PL · lot 0
637 730,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00492024 z dnia 2024-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA DROGI GMINNEJ D8.KDL WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ – ROBOTY NAWIERZCHNIOWE ORAZ OŚWIETLENIE ULICZNE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO JELENIA GÓRA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821523

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 58

1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 75 75 46 390

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@jeleniagora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jeleniagora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jeleniagora

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BUDOWA DROGI GMINNEJ D8.KDL WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ – ROBOTY NAWIERZCHNIOWE ORAZ OŚWIETLENIE ULICZNE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a410d5b-12cc-4ea3-a4d5-cd6c83e0effb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00492024

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00088502/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Uzbrojenie terenu pod inwestycje mieszkaniowe ul. Wróblewskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00434042

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.36.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie drogi gminnej D8.KDL – o długości około 280 m – zlokalizowanej w granicach działek nr 16/8, 32/10, 36/2, 37/2, 38/2, 59/5 (obręb 0010 Jelenia Góra, AM-1).
Parametry techniczne inwestycji:
klasa techniczna: L
prędkość projektowa: 40km/h
szerokość pasa ruchu: 2,75 m
szerokość chodnika: 2,00 m
kategoria ruchu: KR1
Zamówienie realizowane jest w ramach zadania budżetowego pn.: „Uzbrojenie terenu pod inwestycje mieszkaniowe ul. Wróblewskiego”.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje m.in.:
1) wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego - ok. 1660 m2,
2) wykonanie nawierzchni chodników z kostki betonowej – ok. 1850 m2,
3) montaż słupów i opraw oświetlenia drogowego wraz z montażem linii kablowej – 8 szt.,
4) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego.
UWAGA!
Dokumentacja projektowa dotyczy zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa drogi gminnej D8.KDL w granicach działek 59/5, 16/2, 36, 37, 38, 48, 49/9, 49/25 AM1 obręb 0010 Jelenia Góra wraz z infrastrukturą techniczną.
W zakres przedmiotowego zamówienia nie wchodzą roboty budowlane polegające na: budowie kanalizacji deszczowej, budowie kanalizacji sanitarnej, budowie sieci wodociągowej, budowie kanału technologicznego, ułożeniu rur osłonowych linii kablowej oraz montażu fundamentów dla latarni oświetlenia ulicznego, wykonaniu korytowania, wzmocnieniu podłoża, ułożeniu krawężników oraz ułożeniu podbudowy z kruszywa.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia, w tym w załącznikach do opisu przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 637730,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 827325,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 637730,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KÓŁKO ROLNICZE W SIEDLĘCINIE

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6110155801

7.3.3) Ulica: Lwówecka nr 24

7.3.4) Miejscowość: Siedlęcin

7.3.5) Kod pocztowy: 58-508

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 637730,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Planowany termin wykonania zamówienia tj. przedmiotu umowy ustala się do 3 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy, tj. do dnia 06.12.2024 r. (data podpisania protokołu odbioru końcowego robót budowlanych).
2. Wykonawca zobowiązany jest na co najmniej 7 dni przed terminem wskazanym w ust. 1 tj. do dnia 29.11.2024 r. zakończyć wykonywanie robót budowlanych i zgłosić pisemnie Zamawiającemu gotowość do odbioru końcowego (data zgłoszenia kierownika budowy o zakończeniu robót poprzez wpis do dziennika budowy potwierdzony przez inspektora nadzoru inwestorskiego).
2024-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane