Świadczenie usług ochrony obiektów Gminy Michałowice

GMINA MICHAŁOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00617661
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00617661/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-22 20:38
Lokalizacja
Reguły, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3f868520-dc1a-4c9c-b7db-e2168f4bd99b
Identyfikator
5342480595
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochroniarskieUsługi nadzoru przy użyciu alarmu

Wykonawcy

1 przyznane

"AGENCJA OCHRONY OSÓB I MIENIA ZUBRZYCKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
1 659 767,61 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00617661 z dnia 2025-12-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług ochrony obiektów Gminy Michałowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MICHAŁOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Powstańców Warszawy 1

1.5.2.) Miejscowość: Reguły

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-816

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: sekretariat@michalowice.pl

1.5.8.) Numer faksu: sekretariat@michalowice.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@michalowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.michalowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1192016

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług ochrony obiektów Gminy Michałowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f868520-dc1a-4c9c-b7db-e2168f4bd99b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00617661

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033178/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.27 Świadczenie usług ochrony i monitoringu SUW

1.3.28 Świadczenie usług ochrony budynków świetlic w Gminie Michałowice

1.3.29 Monitoring i fizyczna ochrona budynku Urzędu Gminy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00521173

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.47.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony obiektów Gminy Michałowice, w tym:
„Monitoring i fizyczna ochrona budynku Urzędu Gminy w Regułach, ul. Aleja Powstańców Warszawy”
Zakres zamówienia obejmuje monitoring i fizyczną ochronę budynku Urzędu Gminy w Regułach, ul. Aleja Powstańców Warszawy 1, poprzez całodobowe pełnienie dyżuru stacjonarnego przez osoby wpisane na listę osób kwalifikowanych pracowników ochrony, stałe monitorowanie sygnałów lokalnego systemu alarmowego oraz podejmowanie interwencji.

„Monitorowanie sygnałów lokalnych, systemów alarmowych (monitorowanie radiowe) i podejmowanie interwencji oraz konserwacja urządzeń systemów powiadamiania o włamaniu i napadzie w świetlicach wiejskich w Gminie Michałowice”
Zakres zamówienia - monitorowanie sygnałów lokalnych, systemów alarmowych (monitorowanie radiowe) i podejmowanie interwencji przez patrol oraz konserwacja urządzeń systemów powiadamiania o włamaniu i napadzie w świetlicach wiejskich w Gminie Michałowice.

„Monitorowanie sygnałów i podejmowanie interwencji na Stacjach Uzdatniania Wody w Komorowie i Pęcicach.”
Monitorowanie sygnałów i podejmowanie interwencji na Stacjach Uzdatniania Wody. Interwencje powinny być podejmowane przez patrol uzbrojony, składający się z pracowników Wykonawcy, zatrudnionych na umowę o pracę.
2. Szczegółowy opis zakresu czynności do wykonania w ramach zamówienia oraz sposób jego realizacji stanowią : Załącznik nr 6 do SWZ -Opis przedmiotu zamówienia, oraz Załącznik nr 3 – Wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79711000-1 - Usługi nadzoru przy użyciu alarmu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1659767,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1659767,61 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1659767,61 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Agencja Ochrony Osób i Mienia Zubrzycki Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Zubrzycki Ochrona Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140986018

7.3.3) Ulica: ul. Łucka 18 lok. 1701A

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-845

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1659767,61 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2027-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-12-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi