Zakup samochodu osobowego na potrzeby Ambasady RP w Santiago
Ambasada RP w Santiago
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00617698
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00617698/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-23 00:17
- Lokalizacja
- Santiago de Chile, CL
- Kraj zamawiającego
- CL
- ID przetargu
- ocds-148610-88aae6f1-4df5-4fe6-b2c9-8e46cca5b7a3
- Identyfikator
- 69906900-0
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy silnikowe
Wykonawcy
1 przyznane
AUTOMOTORES GILDEMEISTER SpA,comuna de Vitacura, Santiago, CL · lot 0
47 272 600 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00617698 z dnia 2025-12-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu osobowego na potrzeby Ambasady RP w Santiago
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Santiago
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 69906900-0
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mar del Plata 2055 Providencia
1.5.2.) Miejscowość: Santiago de Chile
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-50456
1.5.5.) Kraj: Chile
1.5.7.) Numer telefonu: +56 22 824 5001
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: santiago.secretaria@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/chile
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
ZAMAWIAJĄCY PUBLICZNY
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
MISJA DYPLOMATYCZNA
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu osobowego na potrzeby Ambasady RP w Santiago2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88aae6f1-4df5-4fe6-b2c9-8e46cca5b7a3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00617698
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 50000000 CLP
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZAKUP SAMOCHODU OSOBOWEGO NA POTRZEBY AMBASADY RP W SANTIAGO
4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 47272600 CLP
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AUTOMOTORES GILDEMEISTER SpA,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 76.649.140-K
7.3.3) Ulica: Avenida Las Condes N°11.000,
7.3.4) Miejscowość: comuna de Vitacura, Santiago
7.3.5) Kod pocztowy: 7650777
7.3.7.) Kraj: Chile
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 47272600 CLP
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2025-12-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |