Dostawa materiałów dla zadania pn. Dostosowanie pomieszczeń gospodarczych w Publicznej Szkole Podstawowej w Witeradowie - etap I. Zakup i dostawa płytek gresowych dla pomieszczeń gospodarczych.

Gmina Olkusz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00618493
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00618493/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-23 09:51
Lokalizacja
Olkusz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3c8ce2f3-1e1a-4115-9193-1d693a35a434
Identyfikator
6371998042
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały budowlaneOkładziny

Wykonawcy

1 przyznane

KLINK INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL · lot 0
3190 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00618493 z dnia 2025-12-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiałów dla zadania pn. Dostosowanie pomieszczeń gospodarczych w Publicznej Szkole Podstawowej w Witeradowie - etap I. Zakup i dostawa płytek gresowych dla pomieszczeń gospodarczych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olkusz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258010

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Olkusz

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 326260100

1.5.8.) Numer faksu: 326260217

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@umig.olkusz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umig.olkusz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1232149

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa materiałów dla zadania pn. Dostosowanie pomieszczeń gospodarczych w Publicznej Szkole Podstawowej w Witeradowie - etap I. Zakup i dostawa płytek gresowych dla pomieszczeń gospodarczych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c8ce2f3-1e1a-4115-9193-1d693a35a434

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00618493

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

art. 305 pkt 2 ustawy Pzp.
W postępowaniu Dostawa materiałów dla zadania pn. Dostosowanie pomieszczeń gospodarczych w Publicznej Szkole Podstawowej w Witeradowie - etap I. Część I - Zakup i dostawa płytek gresowych dla pomieszczeń gospodarczych (KBZ.271.2.70.2025) nie złożono żadnej oferty.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-1f1b3ee6-4a16-4074-9298-ce1df5f34a3a

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KBZ.271.3.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 3753,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa okładzin (płytek) gresowych dla pomieszczeń gospodarczych w Publicznej Szkole Podstawowej w Witeradowie - etap I”.
Płytki o wymiarach 60x60 cm matowe , klasa ścieralności płytek min. 4 , antypoślizgowość min. R10. Płytki rektyfikowane w gat.I, Kolorystyka : szara, szara ze smugami (przed dostawą należy przedstawić do akceptacji Zamawiającego lub użytkownika przynajmniej dwa odcienie szarości).
Ilość 55,0m2 kolor szary, szary ze smugami (płytki na posadzkę)
Ilość 7,0m2 kolor biały (płytki ścienne nad zlewozmywakiem)
Dostawca zobowiązany jest do wniesienia i zeskładowania zakupionych i dostarczonych płytek w pomieszczeniach piwnicznych wewnątrz budynku szkoły. Pomieszczenia piwniczne poniżej terenu. Wniesienie po schodach. W cenie ofertowej należy ująć wniesienie i zeskładowanie całej dostawy płytek.
Dostawa i wniesienie płytek oraz odbiór odbywać się może w godzinach placówki szkolnej od godz. 7.00 do godz. 14.00, przy czym zakończenie odbioru i podpisania protokołu odbioru i sprawdzenia dostawy musi się zakończyć do godz. 14.00 w dni od poniedziałku do piątku przez osoby upoważnione. Warunki dostawy dotyczą każdej formy dokonywanej przez dostawcę w tym przez firmy kurierskie. Odpowiedzialność za opóźnienia dostawy lub odbioru tj. po godzinie 14.00 spoczywa na dostawcy.
Zamawiający nie jest zobowiązany do odbioru dostaw po godz. 14.00. Dostawy po godzinie 14.00 nie zostaną przyjęte przez Zamawiającego. Ewentualne koszty wynikające z opóźnień lub nieterminowej dostawy obciążają dostawcę.
Zamawiający dla celów wyceny i doboru parametrów zgodnie z oczekiwaniami załącza projekt pn. „Adaptacja pomieszczeń piwnicznych Publicznej Szkoły Podstawowej w Witeradowie”, polegająca na zmianie sposobu użytkowania istniejącej części piwnicznej z pomieszczeniami gospodarczymi przy budynku szkoły podstawowej na cele czasowego pobytu - sali spotkań społeczności miejscowości Witeradów.
Szczegółowy opis parametrów zakupu i dostawy materiałów objętych przedmiotem zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej branży architektoniczno- budowlanej.
Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z całym projektem technicznym w szczególności pkt. 4.15. Wykończenia posadzek, Rysunkami PT15 i rysunkiem PT16, Specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót w szczególności ST-04 Pokrywanie podłóg i ścian.
Przywołane w projekcie nazwy handlowe materiałów mają na celu jedynie określenia minimalnych wymagań Zamawiającego dla dostawy materiałów objętych przedmiotem zamówienia.
Termin wykonania zamówienia: do 7 dni od daty zawarcia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44111000-1 - Materiały budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44113330-7 - Okładziny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Klink International Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7390206410

7.3.3) Ulica: Lubelska

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-408

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3190,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

2025-12-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy