Kompleksowe utrzymanie wybiegów dla psów w mieście Lublin
Gmina Lublin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00492162
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00492162/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-10 11:37
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-41665b7b-320f-11ef-acf6-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 9462575811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00492162 z dnia 2024-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowe utrzymanie wybiegów dla psów w mieście Lublin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lublin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019514
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Króla Władysława Łokietka 1
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-109
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lublin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lublin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-41665b7b-320f-11ef-acf6-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowe utrzymanie wybiegów dla psów w mieście Lublin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41665b7b-320f-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00492162
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041566/45/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.18 Kompleksowe utrzymanie wybiegów dla psów w mieście Lublin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00386879
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-P-I.271.58.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 427898,38 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje:
1. kompleksowe utrzymanie terenu:
1.1. utrzymanie terenów w czystości,
1.2. opróżnianie koszy na psie odchody,
1.3. koszenie trawników z wygrabieniem,
1.4. wygrabienie liści z trawników i skupin: wiosenne i jesienne,
1.5. regeneracja zdewastowanych trawników.
1.6. podjęcie działań interwencyjnych w przypadkach zdarzeń losowych w ciągu maksymalnie 3 godzin.
2. drzewa i krzewy:
2.1. ścinanie drzew, obwód mierzony na wys. 130 cm od ziemi,
2.2. usuwanie lub frezowanie pni do gł. 30 cm niezależnie od obwodu,
2.3. usunięcie złomu/wywrotu.
2.4. wykonanie cięć technicznych drzew. Usunięcie pojedynczych gałęzi lub konarów,
2.5. sadzenie drzew o obwodzie 14-16 cm,
2.6. usuwanie odrostów korzeniowych oraz na pniu,
2.7. pielęgnacja młodych drzew,
2.8. sadzenie żywopłotów,
2.9. wykonanie cięć technicznych żywopłotów,
2.10. odchwaszczanie żywopłotów,
2.11. oprysk krzewów żywopłotu środkami chemicznej ochrony roślin.
2.12. dostawa, montaż i demontaż palików wygradzających trawniki i nasadzenia oraz siatki cieniującej.
3. Usługi towarzyszące: mała architektura i ogrodzenie:
3.1. utrzymanie,
3.2. konserwacja,
3.3. dostawa i montaż kosza na psie odchody,
3.4. utrzymanie i naprawa urządzeń zabawowych,
3.5. wymiana piasku w toalecie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90900000-6 - Usługi w zakresie sprzątania i odkażania
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
77340000-5 - Usługi okrzesywania drzew oraz przycinania żywopłotów
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 252605,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 252605,47 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 252605,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARCIN KUTNIK BOTANIK-USŁUGI OGRODNICZE
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 060641229
7.3.3) Ulica: Biskupa Mariana Fulmana 7 lok. 107
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-492
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 252605,47 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |