Remont chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 835 Lublin – Biłgoraj – Sieniawa – Przeworsk – Kańczuga – Grabownica Starzeńska w miejscowości Tryńcza i Ubieszyn
PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00492174
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00492174/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-10 11:40
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f24971fc-0b19-4eee-95ca-e0fb602e4c08
- Identyfikator
- 8132937794
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00492174 z dnia 2024-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 835 Lublin – Biłgoraj – Sieniawa – Przeworsk – Kańczuga – Grabownica Starzeńska w miejscowości Tryńcza i Ubieszyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690587670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 19A
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-105
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzdw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pzdw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f24971fc-0b19-4eee-95ca-e0fb602e4c081.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zamawiający jest jednostką organizacyjną wykonującą zadania w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg, na podstawie ustawy o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 835 Lublin – Biłgoraj – Sieniawa – Przeworsk – Kańczuga – Grabownica Starzeńska w miejscowości Tryńcza i Ubieszyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f24971fc-0b19-4eee-95ca-e0fb602e4c08
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00492174
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050452/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.53 Remonty chodników
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00440219
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZDW/WZP/243/WD/69/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu nawierzchni chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 835 na terenie miejscowości Tryńcza i Ubieszyn.
Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera dokumentacja techniczna, przedmiar robót, kosztorys ofertowy stanowiący Załącznik do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
„Remont chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 835 Lublin – Biłgoraj – Sieniawa – Przeworsk – Kańczuga – Grabownica Starzeńska w miejscowości Tryńcza i Ubieszyn”SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
| 2024-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |