„Dostawa mebli dla potrzeb Placówki Opiekuńczo-Wychowaczej w Tomisławicach ”

Powiat Sieradzki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00620121
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00620121/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-23 12:55
Lokalizacja
Sieradz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aaad71d6-8f1e-41c9-8940-a352f4fd799b
Identyfikator
8272270396
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

MebleRóżne meble i wyposażenie

Wykonawcy

2 przyznane

FUNDACJA BLIŻEJ LUDZIKielce, PL · lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00620121 z dnia 2025-12-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa mebli dla potrzeb Placówki Opiekuńczo-Wychowaczej w Tomisławicach ”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sieradzki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934789

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wojewódzki 3

1.5.2.) Miejscowość: Sieradz

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 43 822 62 31

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spsieradz_pr2@powiat-sieradz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-sieradz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zp.powiat-sieradz.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa mebli dla potrzeb Placówki Opiekuńczo-Wychowaczej w Tomisławicach ”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aaad71d6-8f1e-41c9-8940-a352f4fd799b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00620121

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00524032

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.272.27.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli dla Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Tomisławicach, w dwóch częściach - Część I: Meble i wyposażenie - gotowe.
Szczegółowy opis i zakres zamówienia w zakresie części I zawarty jest w tabeli, stanowiącej Załącznik Nr 2 do SWZ. Tabela stanowi jednocześnie Formularz cenowy, obligatoryjnie dołączany do oferty , po jego wypełnieniu i podpisaniu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.5.) Wartość części: 180000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli dla Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Tomisławicach, w dwóch częściach - Część II: Meble na wymiar. Szczegółowy opis i zakres zamówienia w zakresie części II zawarty jest w tabeli, stanowiącej Załącznik Nr 2a do SWZ. Tabela stanowi jednocześnie Formularz cenowy, obligatoryjnie dołączany do oferty , po jego wypełnieniu i podpisaniu.
Zamawiający zastrzega warunek wynikający z art. 281 ust. 2 pkt 12 ustawy Pzp.
Wizja lokalna jest obligatoryjna dla postępowania w ramach części II, Zamawiający uznaje za konieczne zapoznanie się i dokonanie wymaganych pomiarów w zakresie mebli na wymiar przez Wykonawcę przed złożeniem oferty. Zaniechanie obowiązku odbycia wizji lokalnej spowoduje odrzucenie oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.5.) Wartość części: 178000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174179,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 614645,07 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 181231,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fundacja Bliżej Ludzi

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572963978

7.3.3) Ulica: Barwinek 6/18

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-150

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 181231,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 dni

2025-12-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy