Dostawa urządzeń oświetleniowych, montaż, konfiguracja oraz uruchomienie systemu oświetlenia LED sterowanego bezprzewodowo

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00620229
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00620229/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-23 13:07
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ade31b3f-74bc-48f1-9b2a-b8cc9a40f642
Identyfikator
5830009346
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneLampy i oprawy oświetlenioweUsługi instalowania sprzętu sterowania energią elektryczną

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁADY ARTYSTYCZNE "ART" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot 0
328 348,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00620229 z dnia 2025-12-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa urządzeń oświetleniowych, montaż, konfiguracja oraz uruchomienie systemu oświetlenia LED sterowanego bezprzewodowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275820

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Targ Węglowy 6

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-836

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@asp.gda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.asp.gda.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ade31b3f-74bc-48f1-9b2a-b8cc9a40f642

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa urządzeń oświetleniowych, montaż, konfiguracja oraz uruchomienie systemu oświetlenia LED sterowanego bezprzewodowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ade31b3f-74bc-48f1-9b2a-b8cc9a40f642

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00620229

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00095972/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.8 Dostawa urządzeń oświetleniowych, montaż, konfiguracja oraz uruchomienie systemu oświetlenia LED sterowanego bezprzewodowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00570622

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KZP/26/19/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) dostawę urządzeń oświetleniowych:
a) Reflektory LED z funkcją zoom – 106 szt.
b) Reflektory z funkcją zoom i kadrowania – 5 szt.
c) Lampy liniowe LED – 27 szt.
2) dostawę, montaż, konfigurację systemu sterowania oświetleniem wraz z dostawą urządzeń i oprogramowania potrzebnych do prawidłowego działania systemu sterowania;
3) usługi wdrożeniowe polegające na sporządzeniu planu/dokumentacji obrazującej faktyczne rozmieszczenie i sposób podłączenia zamontowanych opraw oświetleniowych oraz pozostałych elementów systemu, w tym schematów połączeń i planu rozmieszczenia na istniejących szynoprzewodach, przeszkoleniu pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi systemu, dostarczeniu dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi, konfiguracji oświetlenia oraz montażu urządzeń i elementów systemów obejmujących dodatkowe mocowanie istniejących szynoprzewodów.
4) usługi polegające na modernizacji oraz dostosowaniu dotychczasowego systemu sterowania oświetleniem szynowym obsługiwanego przez sterowniki CRESTRON do nowo instalowanego systemu sterowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

51112200-2 - Usługi instalowania sprzętu sterowania energią elektryczną

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 328348,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 443046,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 328348,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakłady Artystyczne ART Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5830010415

7.3.3) Ulica: ul. Zakopiańska 34/10a

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-139

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 328348,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni

2025-12-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy