Dostawa ciepła na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 5 im. Poli Maciejowskiej w Bytomiu w 2026 roku
Szkoła Podstawowa nr 5 im.Poli Maciejowskiej w Bytomiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00620525
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00620525/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-23 13:45
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7d4309ac-5f38-4ca0-80df-e626d5aa59a8
- Identyfikator
- 6262626672
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
Wykonawcy
1 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytom, PL · lot 0
502 099,69 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00620525 z dnia 2025-12-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa ciepła na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 5 im. Poli Maciejowskiej w Bytomiu w 2026 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 5 im.Poli Maciejowskiej w Bytomiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000723023
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al.Legionów 6
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 32-281-39-67
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp5bytom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sp5-bytom.edupage.org
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa ciepła na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 5 im. Poli Maciejowskiej w Bytomiu w 2026 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d4309ac-5f38-4ca0-80df-e626d5aa59a8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00620525
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciepła na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 5 im. Poli Maciejowskiej w Bytomiu w 2026 roku
Ponieważ ww. obiekty są podłączone do sieci urządzeń stanowiących własność wykonawcy- Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp.z.o.o. z siedzibą w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej 122- jest to jedyny wykonawca mogący świadczyć nin. dostawę (naturalny monopol).
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-755c6b10-7e5b-42ac-9c36-3a60495ba5a3
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP5.261.43.2025.Bin
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 408211,13 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa ciepła na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 5 im. Poli Maciejowskiej w Bytomiu w 2026 roku
4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp.z.o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 277284764
7.3.3) Ulica: Wrocławska 122
7.3.4) Miejscowość: Bytom
7.3.5) Kod pocztowy: 41-902
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 502099,69 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-01-01 do 2026-12-31| 2025-12-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |