Dostosowanie i remont piwnicy w Starostwie Powiatowym w Otwocku przy ul. Komunardów 10 z przeznaczeniem na magazyn – etap I, osuszanie - Hydroizolacja ścian

Powiat Otwocki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00620742
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00620742/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-23 14:19
Lokalizacja
Otwock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-274184c1-730e-441f-874d-0cac008a5c13
Identyfikator
5322008671
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweRoboty remontowe i renowacyjneTynkowanie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00620742 z dnia 2025-12-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie i remont piwnicy w Starostwie Powiatowym w Otwocku przy ul. Komunardów 10 z przeznaczeniem na magazyn – etap I, osuszanie - Hydroizolacja ścian

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Otwocki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268681

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Górna 13

1.5.2.) Miejscowość: Otwock

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-otwocki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.powiat-otwocki.pl/886,zamowienia-o-wartosci-powyzej-130-000-zl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-274184c1-730e-441f-874d-0cac008a5c13

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie i remont piwnicy w Starostwie Powiatowym w Otwocku przy ul. Komunardów 10 z przeznaczeniem na magazyn – etap I, osuszanie - Hydroizolacja ścian

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-274184c1-730e-441f-874d-0cac008a5c13

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00620742

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042186/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Dostosowanie i remont piwnicy na Komunardów z przeznaczeniem na magazyn- etap I, osuszanie i wylanie posadzki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00527744

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.OA.272.1.11.2025.MW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 122398,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dotyczących zadania: Dostosowanie i remont piwnicy na Komunardów z przeznaczeniem na magazyn – etap I, osuszanie – Hydroizolacja ścian w ramach “Programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026”.
2. Roboty budowlane polegają na wykonaniu prac zabezpieczających i uszczelniających w zakresie ścian piwnic budynku Starostwa Powiatowego w Otwocku, obejmujące:
1) Odtworzenie hydroizolacji poziomej w technologii Iniekcji Krystalicznej
2) Wykonanie powłoki krystalizującej z naniesieniem mineralnej zaprawy uszczelniającej
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Programie Prac dotyczącym hydroizolacji ścian podpiwniczenia budynku Starostwa Powiatowego w Otwocku przy ul. Komunardów 10 wraz z rzutem piwnicy oraz w przedmiarze.
4. Przedmiar robót - z uwagi na ryczałtowy charakter wynagrodzenia - stanowi jedynie materiał
informacyjny co do rodzaju robót objętych niniejszym zamówieniem, zatem wykonawca nie może powoływać się na przedmiar jako podstawę wyceny oferty.
5. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia miejsca prowadzenia robót i utrzymania porządku w trakcie oraz po zakończeniu prac.
UWAGA: Ze względu na wykonywanie prac w czynnym obiekcie budowlanym należy ten fakt uwzględnić w kalkulacji ceny do składanej oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uchylenie się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwagi na niemożliwość wykonania prac zgodnie ze sztuką budowlaną we wskazanym terminie do 23 grudnia 2025 r.
2025-12-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane