Roboty budowlane odtworzeniowe pomieszczeń parteru w budynku WSSE przy ul. Składowej 1/3 we Wrocławiu (Higiena Pracy i części wspólne).

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00492369
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00492369/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-10 12:16
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9b71cabf-9f73-422f-bcf1-f4fb10c54961
Identyfikator
8960005615
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalacje niskiego napięciaInstalacyjne roboty elektrotechniczneSystem kontroli dostępuOkablowanie siecioweSystemy przeciwpożarowe

Wykonawcy

1 przyznane

SIMPLEX MURUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
488 011,71 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00492369 z dnia 2024-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane odtworzeniowe pomieszczeń parteru w budynku WSSE przy ul. Składowej 1/3 we Wrocławiu (Higiena Pracy i części wspólne).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291658

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: M. Curie-Skłodowskiej 73/77

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-950

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 713283041 WEW.203

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp.wsse.wroclaw@sanepid.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wsse-wroclaw/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9b71cabf-9f73-422f-bcf1-f4fb10c54961

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane odtworzeniowe pomieszczeń parteru w budynku WSSE przy ul. Składowej 1/3 we Wrocławiu (Higiena Pracy i części wspólne).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b71cabf-9f73-422f-bcf1-f4fb10c54961

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00492369

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00190993/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Roboty budowlane odtworzeniowe pomieszczeń parteru w budynku WSSE przy ul. Składowej 1/3 we Wrocławiu (Higiena Pracy i części wspólne).

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00428211

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ADM.272.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 397491,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty budowlane odtworzeniowe pomieszczeń parteru w budynku WSSE przy ul. Składowej 1/3 we Wrocławiu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

42961100-1 - System kontroli dostępu

32421000-0 - Okablowanie sieciowe

31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 488011,71 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 560306,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 488011,71 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Simplex Murum Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8971797784

7.3.3) Ulica: Zaułek Rogoziński

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 51-116

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

montaż instalacji- SSP-AOP Monika Kwiatkowska- Obrębska,
montaż wykładzin ściennych i podłogowych- TAPIPOL Witold Rzeźnik Sp. k.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 488011,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2024-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane