Zakup i utrzymanie zintegrowanego systemu zarządzania oświatą udostępnionego na Platformie Edukacyjnej - rawska eOświata
Miasto Rawa Mazowiecka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00620979
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00620979/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-12-23 15:09
- Lokalizacja
- Rawa Mazowiecka, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-99091c7e-64f0-4a84-bc91-db97d7098dfa
- Identyfikator
- 8351579113
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00620979 z dnia 2025-12-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup i utrzymanie zintegrowanego systemu zarządzania oświatą udostępnionego na Platformie Edukacyjnej - rawska eOświata
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Rawa Mazowiecka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148638
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego
1.5.2.) Miejscowość: Rawa Mazowiecka
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 468144711
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@rawamazowiecka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.rawamazowiecka.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rawamazowiecka/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i utrzymanie zintegrowanego systemu zarządzania oświatą udostępnionego na Platformie Edukacyjnej - rawska eOświata2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99091c7e-64f0-4a84-bc91-db97d7098dfa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00620979
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00055776/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.14 Zakup i utrzymanie zintegrowanego systemu zarządzania oświatą udostępnionego na Platformie Edukacyjnej - rawska eOświata
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00587308
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EIS.271.3.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 860000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i utrzymanie zintegrowanego systemu zarządzania oświatą udostępnionego na Platformie Edukacyjnej - rawska eOświata w okresie od podpisania umowy do 31.12.2028 r.
Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje zakup w pełni zintegrowanego, nowoczesnego systemu oświatowego wspomagającego zarządzanie, edukację oraz świadczącego elektroniczne usługi w obszarze oświaty w Rawie Mazowieckiej poprzez zakup oprogramowania i udzielenie licencji, instalację i utrzymanie zakupionego portalu edukacyjnego z zasobami oraz przeprowadzenie szkoleń z obsługi dostarczonego oprogramowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania
80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 865000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 865000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 865000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VULCAN sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8980014451
7.3.3) Ulica: Wołowska 6
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 51-116
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 865000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-01-01 do 2028-12-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Oferta Wykonawcy spełnia wszystkie warunki wymagane przez Zamawiającego określone w SWZ i uzyskała największą liczbę punktów na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w pkt XXIX SWZ, jednak zaoferowana cena była wyższa od kwoty 860.000,00 zł netto (1.057.800,00 zł brutto) jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Mając na uwadze powyższe, zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy PZP „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”. Zamawiający zwiększył kwotę jaką mógł przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia z kwoty 860.000,00 zł netto (1.057.800,00 zł brutto) do ceny najkorzystniejszej oferty tj. do kwoty 865.000,00 zł netto (1.063.950,00 zł brutto), złożonej przez firmę: Vulcan sp. z o.o. , ul. Wołowska 6, 51 – 116 Wrocław.| 2025-12-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |